Nuotr.: Reuters - Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (1-3) Los Andžele NBA rungtynėse su vietos „Lakers“ (3-1) neišvengė sutriuškinimo.

Fotogalerija

Anthony Daviso vedami šeimininkai 120:91 (27:32, 22:15, 39:20, 32:24) nepasigailėjo „Grizzlies“ ir iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Davisas aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 40 taškų (7/15 dvit., 0/2 trit., 26/27 baud.) bei atkovojo 20 kamuolių. Aukštaūgis, pataikęs 26 baudų metimus per vienerias rungtynes, užfiksavo „Lakers“ visų laikų rekordą.

Taip pat puolėjas, pasiekęs 40 taškų ir 20 atkovotų kamuolių ribą, tapo pirmuoju tokiu krepšininku „Lakers“ gretose nuo Shaquille'o O'Nealo užfiksuoto rezultato 2003-aisiais.

Verta pažymėti, jog šiuos skaičius Davisas surinko per tris kėlinius.

„Grizzlies“ su šeimininkais lygiai kovėsi pustrečio kėlinio ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui po Valančiūno baudos metimų turėjo minimalų pranašumą – 67:66.

Prieš išvedant Tenesio valstijos ekipą į priekį, lietuvį grubiai sustabdė JaVale'as McGee, kuris užsidirbo nesportinę pražangą.

Po šio epizodo šeimininkai ketvirtį užbaigė spurtu 22:0 (88:67) ir svečiai po tokios atkarpos atsigauti nebesugebėjo.

Memfio klubui JV per 23 minutes surinko dvigubą dublį – 14 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.

Nugalėtojų gretose Davisui geriausiai talkino LeBronas Jamesas. 34-erių krepšininkas per 28 minutes pelnė 23 taškus (6/13 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydo.

„Lakers“ po šios pergalės turi 3 pergales ir 1 pralaimėjimą, o tai yra geriausias klubo sezono startas nuo 2010-ųjų.

„Lakers“: Anthony Davisas 40 (7/15 dvit., 26/27 baud., 20 atk. kam.), LeBronas Jamesas 23 (8 rez. perd., 6 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Avery Bradley 12, JaVale'as McGee 10 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Graysonas Allenas 13, Brandonas Clarke'as 10.

Atrinkti (0) Visi (12)
2019-10-30
Jei ne tie skausmai,JV būtų dar daugiau produktyvesnis ir minučių daugiau gautų.Bet ir taip efektyviai žaidžia,per trumpą laiką sugeba tapti naudingiausiu komandoje.O Daviso pasirodymas įspūdingas,tik atkreipiau dėmesį,kad tritaškiai nekrenta.Tačiau pramuš ir juos anksčiau ar vėliau.
2019-10-30
+11
dff
puolime jis neblogas, bet gynyboj tragedija
2019-10-30
+2
na, panašu, kad šiemet su tokia sudėtimi Lakersai pagaliau kažką gali ir nuveikti :)
Lakers
isibegeja ir kada labiausiai reikia spurtuoja bega zveriskai puolime daug dejimu ir tvarkarastis palankus namie zaidziant
2019-10-30
+1
x
JV vis dar yra ant minučių apribojimo, todėl negauna tiek daug žaisti. Statistika turėtų gerėti, kai galės žaisti 30+. Šiandien gaila tritaškiai nepakrito, bet visumoj atrodė tikrai neblogai ir realiai Grizliai subyrėjo visiškai, kai tik JV atsisėdo iki rungtynių pabaigos.
2019-10-30
+7
vilnietis
"JaVale Mcgee išvengė nesportinės pražangos" WHAT? 😳Uz tokia prazanga vyt nafik is aiksteles. MENESIUI.