Sunkią pergalę ULEB Eurolygos „Top 16“ iškovojo Sienos „Montepaschi“ krepšininkai. Jie išvykoje po pratęsimo 79:76 (12:13, 16:17, 21:14, 20:25, 10:7) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ ekipą.

Pratęsimą Sienos komandai išplėšė Bootsy Thorntonas, kuris 40-ąją minutę pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą (69:69).

Pratęsimą svečiai pradėjo spurtu 5:0 ir pabėgo į priekį (74:69), tačiau tada 7 taškus be atsako pelnę šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (76:74).

Likus žaisti 1 minutę ir 20 sekundžių Kšištofas Lavrinovičius pataikė abi baudas ir išlygino rezultatą (76:76), o kitoje atakoje ir persvėrė rezultatą „Montepaschi“ naudai (77:76).

Stambulo krepšininkai dar turėjo keletą galimybių susigrąžinti pranašumą, tačiau visi šeimininkų mesti metimai skriejo pro šalį, o mačo pabaigoje dvitaškį pataikęs Thorntonas įtvirtino „Montepaschi“ pergalę.

Nugalėtojams Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą bei sykį prasižengė.

„Montepaschi“: Bootsy Thorntonas 18, Romainas Sato 12, Benjaminas Eze 12, Terence‘as McIntyre‘as 12 (8 rez. perd.), Shaunas Stonerookas 9.

„Efes Pilsen“: Ermalis Kuqo 20, Andre Hutsonas 14, Drew Nicholas 12, Keremas Gonlumas 11, Jamesas Pennas 9.