Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Panevėžio „Lietkabeliui“ (0-3) ir toliau nesiseka atsidaryti FIBA Čempionų lygoje.

21
30
100%
7/7
67%
2/3

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 77:91 (15:25, 15:24, 28:20, 19:22) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (3-0).

Panevėžiečių pralaimėjimą lėmė itin prasta pirmoji rungtynių dalis. Pirmajame kėlinyje Kyle‘as Wiltjeras ir Moustapha Fallas pataikė po dvitaškį, dar du taškus pridėjo R.J. Hunteris, o „Turk Telekom“ laimėjo atkarpą 9:0 ir nutolo 14 taškų persvara – 23:9.

Antrajame kėlinyje panevėžiečių laukė dar didesnis smūgis. Hunteris smeigė tritaškį, Nickas Johnsonas surinko 4 taškus paeiliui, o svečiai spurtavo 16:0 bei pradėjo triuškinti „Lietkabelį“ – 47:21.

Vis tik „Lietkabelis“ sugebėjo atsitiesti. Željko Šakičius ir Tomas Dimša pataikė po dvitaškį, serbas dar smeigė ir tritaškį, o panevėžiečiai laimėjo atkarpą 17:3 bei iki mačo pabaigos, likus kiek mažiau nei 4 minutėms, po Kendricko Browno tolimo šūvio rezultatą išlygino – 75:75.

Vis dėlto, svarbiausiu metu „Lietkabelis“ išblėso. Per likusį laiką šeimininkai sukrapštė vos 2 taškus, o „Turk Telekom“ į tai atsakė pelnydami 16 ir vėl atstatė dviženklį pranašumą (91:77).

„Lietkabelio“ gretose geriausiai pasirodęs Šakičius pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas bei surinko 17 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 18 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Tomas Dimša 17 (3/6 trit.), Kendrickas Brownas 13 (3/6 dvit., 2/10 trit.), Martynas Sajus 11 (4/7 dvit.).

„Turk Telekom“: R.J. Hunteris 25 (7/8 trit.), Muhammedas Baygulas 21 (6/8 metimai), Moustapha Fallas 15 (7/9 dvit.).