Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Željko Obradovičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (1-4) ir toliau neranda rakto į pergales.

Šį kartą Turkijos didmiesčio klubas išvykoje 55:67 (6:12, 15:29, 20:11, 14:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (3-2) komandai.

„Fenerbahče“ nesisekė nuo pirmųjų rungtynių akimirkų. Pirmajame kėlinyje dvigubai (12:6) varžovus pranokusi „Maccabi“ po dviejų ketvirčių savo sąskaitoje jau turėjo triuškinantį 20 taškų pranašumą – 41:21.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi Stambulo ekipa šiek tiek atsigavo – trečiojo kėlinio pabaigoje nuo varžovų atsiliko tik 8 taškais (41:49), tačiau tuomet praleido 3 taškus paeiliui ir prieš lemiamą ketvirtį nusileido 41:52.

Visgi pabaigoje „Fenerbahče“ nieko gero sukurti nebepavyko, todėl Stambulo klubui teko pripažinti „Maccabi“ pergalę.

Jau penktadienį „Fenerbahče“ namuose Eurolygos rungtynėse priims Kauno „Žalgirį“.

„Maccabi“: Omri Casspi 13, Othello Hunteris ir Nate’as Woltersas (5 rez. perd.) po 11, Tarikas Blackas 10 (15 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Fenerbahče“: Nando De Colo 13, Derrickas Williamsas ir Ali Muhammedas po 11, Luigi Datome 9 (8 atk. kam.).