Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Dviejomis pergalėmis naująjį Eurolygos sezoną pradėjęs Madrido „Real“ (2-3) užstrigo.

17
24
86%
6/7
80%
4/5

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 86:95 (20:22, 18:19, 19:26, 29:28) nusileido Miuncheno „Bayern“ (3-2) krepšininkams bei patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Po sėkmingai sužaisto trečiojo kėlinio, „Bayern“ turėjo 10 taškų pranašumą (67:57), tačiau „Real“ sugebėjo atsakyti sėkminga atkarpa.

Facundo Campazzo realizavo baudas, Fabienas Causeuras surinko 7 taškus iš eilės, o svečiai laimėjo atkarpą 13:4 bei dar vieno taiklaus argentiniečio metimo, likus 3 minutėms, „Real“ deficitas sumenko iki 3 taškų – 78:81.

Vis tik Petteri Koponenas smeigė tritaškį, Maodo Lo pridėjo dvitaškį ir, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Bayern“ vėl gavo gaivaus oro gurkšnį (85:78). „Real“ dar bandė vytis varžovus, tačiau sėkmingo spurto surengti nepavyko ir „Karališkasis“ klubas turėjo pripažinti „Bayern“ pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Gregas Monroe pelnė 18 taškų (9/13 dvit.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

„Bayern“: Greg Monroe 18 (9/13 dvit.), Danilo Barthelas 17 (4/5 dvit.), Petteri Koponenas 15, Maodo Lo (4/11 metimai) ir Leonas Radoševičius (5/6 dvit.) po 10.

„Real“: Anthony Randolphas 17 (3/4 trit., 10 atk. kam.), Facundo Campazzo 16 (5 kld.), Usmanas Garuba 12 (5/6 dvit.), Jordanas Mickey 10.

Buksuoja
tiek real tiek fenerbache stringa netiketai tesiasi pralaimejimai bet kazin ar imtusi permainu