Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Rezultatyvaus Mindaugo Kupšo atstovaujamas Jeruzalės „Hapoel“ (3-0) klubas FIBA Čempionų lygoje dar nė sykio nesuklupo.

Trečiajame ture lietuvio ekipa iškovojo pergalę, kai namuose 98:87 (35:26, 19:21, 29:12, 15:28) nugalėjo Vechtos RASTA (2-1) komandą.

Kupšas per 15 minučių pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus pažeidė taisykles ir vieną sykį suklydo, taip surinkdamas 8 efektyvumo balus.

Permainingų rungtynių sukūryje „Hapoel“ po dviejų kėlinių pirmavo 7 taškais – 54:47.

Trečiajame kėlinyje Jeruzalės klubas smogė dar stipriau ir po Tamiro Blatto tritaškio pirmavo jau 24 taškais – 83:59.

Lemiamame ketvirtyje RASTA privertė „Hapoel“ šiek tiek sunerimti, kai Vechtos komanda sumetė 28 taškus, o varžovams leido įmesti 15. Visgi to pakako, kad Jeruzalės ekipa švestų pergalę.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine’as 25, J’Covanas Brownas 19, Tamiras Blattas 12, Mindaugas Kupšas 10.

RASTA: Trevisas Simpsonas 26, Sergi Garcia 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.).