Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Paskutinę minutę vos minimalų pranašumą turėjusi „Barcelona“ (5-0) galiausiai iškovojo penktąją pergalę iš tiek pat galimų ir tapo absoliučia turnyrinės lentelės lydere.

17
23
63%
5/8
3

Katalonijos klubas trečiadienio vakarą Eurolygos susitikime namuose 83:77 (21:19, 23:22, 18:24, 21:12) nugalėjo Valensijos „Basket“ (0-4) klubą, šį sezoną nelaimėjusį dar nė vienerių rungtynių.

Po trijų kėlinių 3 taškų persvarą turėjusi „Basket“, jau antrąją lemiamo ketvirčio minutę turėjo vytis varžovus, kai Ante Tomičius pataikė dvitaškį – „Barcelona“ buvo priekyje 66:65.

Likus minutei ir 47 sekundėms Loydas Jordanas pataikė tolimą metimą ir Valensijos ekipa prie varžovų priartėjo minimaliu deficitu – 75:76.

Likus 48 sekundėms Brandonas Daviesas išprovokavo pražangą ir realizavo du baudų metimus, o Cory Higginsas po pusės minutėms smeigė tritaškį – „Barcelona“ pirmavo 6 taškais (81:75).

Kyle’as Kuricas pataikė dvitaškį, J. Loydas atsakė tuo pačiu, o „Barcelona“ galiausiai triumfavo penktąjį kartą iš eilės.

„Barcelona“ po šios pergalės ir CSKA pralaimėjimo Tel Avive yra vienintelė nepralaimėjusi Eurolygos komanda.

„Barcelona“: Cory Higginsas 20 (10/12 baud. met.), Nikola Mirotičius 17 (7 atk. kam.), Adamas Hanga 13 (6 rez. perd.), ..., Brandonas Daviesas 8 (7 atk. kam.).

„Basket“: Jordanas Loydas 17 (4/6 trit.), Bojanas Dubljevičius 12 (10 atk. kam.), Fernando San Emeterio (3/5 trit.) ir Maurice'as Ndouras po 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
2019-10-31
+2
>>> Adminams !!! Koks balvonas parašė šitą straipsnį ??? "... nugalėjo Valensijos „Basket“ (0-4) ... " Tai gal (0-5) !!! :) " ... o Cory Higginsas po pusės minutėms ... " !!! :) " „Barcelona“ po šios pergalės ir CSKA pralaimėjimo Tel Avive ... " !!! :) :) :) Joooo !!!