Jasono Kiddo debiutas Dalaso „Mavericks“ komandoje paženklintas pralaimėjimu. „Mavericks“ išvykoje 92:104 (22:24, 22:23, 20:28, 29:29) nusileido Naujojo Orleano „Hornets“ krepšininkams.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 12 sekundžių komandas dar skyrė tik 3 taškai (65:62), bet sėkmingiau likusį ketvirčio laiką sužaidę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susikrovė dviženklę persvarą (75:64).

Per likusias 12 minučių svečiams intrigos atkurti nebepavyko, tuo tarpu Naujojo Orleano krepšininkai išsaugoję turėtą persvarą iškovojo įtikinamą pergalę.

Pralaimėjusiems Kiddas per 37 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 6 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 31 (8 atk. kam.), Jasonas Terry 14, Erickas Dampieras 11, Joshas Howardas 8, Deveanas George‘as 8, Jasonas Kiddas 8.

„Hornets“: Chrisas Paulas 31 (11 rez. perd., 9 per. kam.), Predragas Stojakovičius 18, Davidas Westas 18 (8 atk. kam.), Bobby Jacksonas 17, Tysonas Chandleris 8 (9 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Isižais Kiddas ten ir bus didelė paspirtis Dalasui ;)
2008-02-21
+1
reikia biski duot laiko maveriksasm, visgi naujas izaidejas.. o izaidejas gi valdo komanda, kuria progas..

o siaip tai gan desningas pralaimejimas, visgi zaista isvykoj pries tikrai stipria, ir labai gera zaidima demonstruojancia komanda..