Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Po prieš kelias dienas patirto pralaimėjimo atsigavusi Vitorijos „Baskonia“ (3-3) penktadienio vakarą apgynė savo namų tvirtovę.

19
28
50%
4/8
100%
5/5

Ispanijos klubas Eurolygos susitikime 93:60 (29:10, 23:19, 14:18, 27:13) sutriuškino dar šią savaitę Madrido „Real“ krepšininkus nugalėjusią Miuncheno „Bayern“ (3-3) ekipą.

„Bayern“ komanda į duobę įkrito jau pirmajame kėlinyje, o po dviejų ketvirčių ji nuo varžovų atsiliko net 23 taškais – 29:52.

Nors trečiąjį kėlinį Tornike Shengelia ir Mattas Janningas užbaigė taikliais dvitaškiais, „Bayern“ sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 19 taškų – 47:66.

Visgi lemiamame ketvirtyje Vokietijos klubas jėgų ir vėl pristigo, o nutolusi „Baskonia“ darbą užbaigė lengva pergale 33 taškų persvara.

„Baskonia“: Tornike Shengelia 19, Mattas Janningas 16 (3/6 trit.), Nikas Stauskas 12, Patricio Garino ir Achile Polonara (5 atk. kam.) po 10.

„Bayern“: Gregas Monroe 18, Maodo Lo 12 (3/5 trit.), Paulas Zipseris 7 (8 atk. kam.).