Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

LeBronas Jamesas ir Luka Dončičius tarpusavio akistatoje užfiksavo po trigubą dublį, o NBA dvikova tarp Dalaso „Mavericks“ (3-2) ir Los Andželo „Lakers“ (4-1) pareikalavo pratęsimo.

39
51
12
16

Išvykoje žaidę „Lakers“ per papildomą atkarpą 119:110 (20:25, 28:33, 28:27, 27:18, 16:7) palaužė šeimininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Mavs“ užtikrintai pirmavo (90:80), tačiau svečiai, vedami LeBrono ir Anthony Daviso, laimėjo atkarpą 16:4 ir išsiveržė į priekį – 96:94.

Šeimininkai netruko susigrąžinti pranašumą ir, likus 6,4 sekundės, Dwightas Powellas padidino persvarą iki trijų taškų (103:100), tačiau tai dar nebuvo pabaiga – lemiamą metimą iš toli atlikęs Danny Greenas išlygino rezultatą bei komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje „Lakers“ spurtavo 8:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (118:108), kurio Teksaso ekipa panaikinti nebesugebėjo.

Trigubą dublį surinkęs LeBronas per 43 minutes įmetė 39 taškus (9/14 dvit., 4/9 trit., 9/11 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

Galingą pasirodymą surengė ir Davisas, kuris per 43 minutes pelnė 31 tašką (15/23 dvit., 0/5 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

Tokia Kalifornijos klubo žvaigždžių pasirodymai nustelbė Dončičių, kuris savo komandoje buvo geriausias tiek pagal pelnytus taškus, tiek pagal atkovotus kamuolius, tiek ir pagal rezultatyvius perdavimus.

Slovėnas per 38 minutes pelnė 31 tašką (6/14 dvit., 4/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų bei suklydo 6 sykius.

Kristaps Porzingis šeimininkams per 37 minutes surinko 16 taškų (5/13 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Pirmą kartą šį sezoną ant parketo „Lakers“ klube išbėgo Kyle'as Kuzma, kuris gydėsi vasarą JAV rinktinės stovykloje patirtą traumą. Puolėjas per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Debiutines rungtynes šį sezoną sužaidė ir Bobanas Marjanovičius. „Mavericks“ serbas per 11 minučių spėjo pasižymėti 4 taškais (2/5 dvit.) ir 7 atkovotais kamuoliais.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (6/14 dvit., 7/8 baud., 13 atk. kam., 15 rez. perd., 6 kld.), Kristaps Porzingis 16 (5/13 dvit., 9 atk. kam.), Dwightas Powellas 14, Delonas Wrightas 12, Timas Hardaway 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (9/14 dvit., 9/11 baud., 12 atk. kam., 16 rez. perd.), Anthony Davisas 31 (15/23 dvit., 8 atk. kam.), Danny Greenas 14, Avery Bradley 11.

Atrinkti (0) Visi (12)
2019-11-02
-2
Galinga dvikova tarp Lukos ir Broniaus.Net epine galėčiau pavadinti.Ką jie išdarinėjo,kaip tempė savo komandas,tai kažkas nerealaus.Įdomu bus stebėti kitas jų kovas,nes tai jau tampa klasika.
2019-11-02
+16
nebeliko
nebeliko gynybos NBA, nei vienas apsigint nesugeba, tik tik gerinasi statistikas ir rekordus su tais dubliais tarpusavy
2019-11-02
+8
Nebe
Juk Eurolygoj 17-18metį Dončičių uždengdavo su mažesne aikšte ir galimybe sėdėti baudos aikštelėj. Praktiškai nežinomas vaikas buvo. Tai Lebronius visai nulinis būtų.
2019-11-02
-5
vilnietis
Atkreipkit demesi kaip buvo prasizengta pries Greena dengusi zmogu paskutinemis sekundemis. Teisejai LOCHAI!