Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jamesas Hardenas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, tačiau tragiškai atakavo iš žaidimo, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (3-2) NBA patyrė antrąjį pralaimėjimą.

27
29
60%
6/10
12

Teksaso klubas išvykoje 116:123 (33:24, 26:37, 24:34, 33:28) pripažino Bruklino „Nets“ (2-3) pranašumą.

Šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo 15 taškų persvarą (93:78) ir po šio smūgio „Rockets“ klubui atsigauti nebepavyko, kuris tik paskutinėmis minutėmis sumažino atslikimą iki vienženklio.

Hardenas svečiams per 37 minutes pelnė 36 taškus (8/15 dvit., 2/16 trit., 14/15 baud.), tačiau pataikė vos 2 tritaškius iš 16. Gynėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, tiek pat sykių suklydo bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną „Rockets“ lyderis stringa atakuodamas iš toli, kur tikslą pasiekė 14 tritaškių iš 70 bandymų.

„Turėjau daug galimybių, bet kol kas tritaškiai nekrenta, – po mačo sakė Hardenas. – Vis dėlto aš nenustosiu to daryti ir toliau atakuosiu krepšį. Aš nesijaudinu, nes buvo išmesti geri metimai. Metimai, kuriuos aš išmesdavau pastaruosius porą metų.“

Hjustono ekipos neišgelbėjo ir solidžiai pasirodęs Russellas Westbrookas. Įžaidėjas per 36 minutes surinko 27 taškus (11/19 dvit., 1/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Taureanu Prince'o, Cariso LeVerto ir Kyrie Irvingo trio. Pirmasis pelnė 27 taškus (3/7 dvit., 6/10 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių, antrasis – 25 (7/13 dvit., 1/2 trit., 8/9 baud.), o Irvingas surinko 22 taškus (2/10 dvit., 5/8 trit., 3/4 baud.) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nets“: Taureanas Prince'as 27 (6/10 trit., 12 atk. kam.), Carisas LeVertas 25 (8/9 baud.), Kyrie Irvingas 22 (2/10 dvit., 5/8 trit., 10 rez. perd., 6 kld.), Garrettas Temple'as 16, Joe Harrisas 15 (9 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (8/15 dvit., 2/16 trit., 14/15 baud., 8 rez. perd., 5 kld.), Russellas Westbrookas 27 (11/19 dvit., 8 rez. perd.), Danuelis House'as 15, Clintas Capela 10.