Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Filadelfijos „76ers“ (5-0) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

23
26
2
69%
9/13

Bretto Browno auklėtiniai svečiuose 129:128 (27:32, 30:36, 35:34, 37:26) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (3-3) pasipriešinimą.

Rungtynių herojumi tapo Furkanas Korkmazas. Likus 2,2 sekundės, „76ers“ išsimetinėjo kamuolį iš užribio po minutės pertraukėlės. Korkmazas atsilaisvino krašte priešais „Blazers“ suolelį ir paleido taiklų tolimą šūvį, šeimininkams palikdamas 0,4 sekundės.

„Nežinojau, kaip jaustis ar elgtis. Tai buvo svarbiausias metimas mano karjeroje, – sakė Korkmazas. – Dirbome ties tuo per treniruotes. Žinojau, jog jeigu būsiu laisvas, aš atliksiu metimą.“

„Blazers“ geros atakos suregzti nebespėjo ir finalinė sirena paskelbė Filadelfijos ekipos pergalę.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Kentas Bazemoras pataikė iš po krepšio ir padidino „Blazers“ persvarą iki 7 taškų (125:118). Vis tik Tobias Harrisas pataikė dvitaškį, Benas Simmonsas įkrovė iš viršaus, dėjimu lanką taip pat sudrebino Alas Horfordas ir, likus 50,2 sekundės, svečių deficitas sumenko iki minimumo (124:125).

Likus 10,1 sekundės, Simmonsas realizavo abi baudas ir persvėrė rezultatą (126:125), tačiau po kiek mažiau nei 8 sekundžių, Anfernee Simonsas atseikėjo tolimą metimą bei sugrąžino pranašumą „Blazers“ ekipai – 128:126. Būtent po šio epizodo savuoju metimu atsakė ir Korkmazas.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Horfordas pelnė 25 taškus (11/20 dvit., 1/4 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus bei kartą suklydo.