Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) Žvaigždžių dienos šventėje „Superberniukus“ pakeis „Supervyrai“. Akivaizdu, kad tik toks pavadinimas tinka kaip niekad solidžiai ir patyrusiai komandai, metusiai iššūkį geriausioms lygos krepšininkėms.

„Supervyrų“ komandą šiemet į priekį ves tituluoti ir garsūs krepšininkai, politikos, žiniasklaidos bei šou verslo žvaigždės.

„Supervyrų“ rinktinė:

1. Gediminas Kirkilas – LR Ministras pirmininkas
2. Vytas Navickas – LR ūkio ministras
3. Algirdas Butkevičius – LR susisiekimo ministras ir LMKL Prezidentas
4. Andrius Kupčinskas – Kauno miesto meras
5. Sergejus Jovaiša – legendinis Kauno „Žalgirio“ žaidėjas, Maskvos olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas, Europos ir Pasaulio čempionas
6. Saulius Štombergas – Europos čempionatų aukso ir sidabro medalių laimėtojas, Atlantos ir Sidnėjaus olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtojas.
7. Tomas Pačėsas – Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas, Sopoto „Prokom Trefl“ ekipos vyriausiasis treneris.
8. Rimvydas Valatka – žurnalistas, dienraščio „Lietuvos rytas“ interneto svetainės vyriausias redaktorius.
9. Edmundas Jakilaitis – žurnalistas, „Spaudos televizijos“ prodiuseris, TV laidų vedėjas
10. Marius Kiltinavičius – vaikinų grupės „N.E.O“ vokalistas, krepšinio treneris
11. Mindaugas Stasiulis „Saulėns“ – radijo stoties „M-1“ laidų vedėjas
12. Ramūnas Vyšniauskas – sunkiaatletis, Atlanto ir Sidnėjaus olimpinių žaidynių dalyvis, daugkartinis tarptautinių ir Lietuvos čempionatų nugalėtojas

Komandai vadovaus Lietuvos moterų krepšinio rinktinės, 1997 metais tapusios Europos čempione vyriausiasis treneris, LR Seimo narys Vydas Gedvilas ir Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės bei Vilniaus TEO vyriausiasis treneris Rūtenis Paulauskas.

Pasak LMKL direktorės Audros Ginelevičienės, kadangi pernai komandoje buvo daug verslo ir pramogų pasaulio atstovų, tad merginoms nekilo didelių sunkumų nugalėti „Superberniukų“ komandą. Šiemet nuspręsta pasirinkti rimtą ir solidžią ne tik vardais, bet ir pasiekimais krepšinio aikštelėje komandą, todėl be žinomų politikų ir žurnalistų, pakviesti garsūs ir nusipelnę krepšinio pasaulio atstovai.

Kirkilas ir Gedvilas yra vieninteliai „Supervyrai“, turintys tokių rungtynių patirties. Ministras pirmininkas „LMKL Žvaigždžių dienoje“ dalyvavo prieš du metus, dar būdamas krašto apsaugos ministru. Prieš rungtynes jis labiausiai iš visų komandos narių rūpinosi bendromis treniruotėmis bei nusiteikimu rimtai pasipriešinti LMKL rinktinei.

Buvęs Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneris Gedvilas „Superberniukų“ gretose rungtyniavo dukart. Tad LMKL, įvertindama patirtį aikštelėje bei visų moterų krepšinio subtilybių žinojimą, pakvietė jį drauge su dabartiniu Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneriu Paulausku organizuoti „Supervyrų“ komandos žaidimą.

Gavęs kvietimą prisijungti prie „Supervyrų“ komandos, Jovaiša labai nerimavo, kad komandai trūksta įžaidėjų, todėl vos ne kasdien LMKL lyga sulaukdavo legendinio Kauno „Žalgirio“ krepšininko siūlomų kandidatų pavardžių. Prie „Supervyrų“ komandos prisijungus Pačėsui, įžaidėjo klausimas buvo išspręstas.

Garsiausiam Lietuvos sunkiaatlečiui Vyšniauskui be pagrindinės užduoties rungtyniauti krepšinio aikštelėje bus „suteikta galimybė“ pakelti naudingiausią LMKL „Žvaigždžių dienos“ krepšininkę, prisimenant, kaip Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse vienas stipriausių šalies žmonių kilnojo Lietuvos Prezidentą Valdą Adamkų.

„LMKL rinktinės“ rinktinės sudėtis paaiškės vasario 24 dieną, pasibaigus lygos interneto svetainėje vykstančiam balsavimui.

Didžiausia Lietuvos moterų krepšinio lygos šventė – „LMKL Žvaigždžių diena“ įvyks kovo 16 dieną, Kauno sporto halėje.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (4)
jei stombergas,pacesas,jovaisa gal dar tas treneris rimtai los tai supervyrai laimes :)
2008-02-21
-5
Atsakyti
neonaz>>kokiam mieste,kokiam klube?
2008-02-21
+4
Atsakyti
NeonaZ
Mano treneris los :D prikolas
2008-02-21
+1
Atsakyti
gerazzz
Gaus bobos malku.
2008-02-21
-2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.