Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Luka Dončičius surinko antrąjį trigubą dublį paeiliui ir Dalaso „Mavericks“ ekipą (4-2) tempė į pergalę svečiuose 131:111 (31:28, 27:25, 32:33, 41:25) prieš Klivlando „Cavaliers“ (2-4).

29
43
14
15

Slovėnas per 34 minutes pelnė 29 taškus (4/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų (pakartotas asmeninis rekordas).

Dončičius trigubą dublį surinko iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 44 sekundėms.

Tai buvo 11-asis europiečio trigubas dublis karjeroje. Tai yra didžiausias skaičius NBA krepšininkui, neturinčiam 21-erių metų, arba 4 trigubais dubliais geresnis rezultatas nei ankstesnis Magico Johnsono rekordas.

Dončičius tapo jauniausiu NBA krepšininku, kuriam pavyko dvejose rungtynėse iš eilės pelnyti bent po 25 taškus ir surinkti po trigubą dublį. Jis yra 20 metų ir 248 dienų amžiaus.

Kristaps Porzingis pridėjo 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, o Bobanas Marjanovičius pelnė 12 taškų ir sugriebė 8 kamuolius.

„Mavericks“ pirmąjį kartą nuo čempioniško 2010-2011 metų sezono pasirodymą NBA pradėjo svečiuose laimėdama visas tris dvikovas.

Kevinas Love’as įmetė 29 taškus ir užfiksavo savo šio sezono rekordą.

„Mavericks“ pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 16 taškų persvara.

„Cavaliers“: Kevinas Love’as 29 (5/11 trit., 8 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 17 (5/10 trit.), Tristanas Thompsonas 11 (12 atk. kam.), Brandonas Knightas, Cedi Osmanas ir Collinas Sextonas po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 29 (14 atk. kam., 15 rez. perd.), Kristaps Porzingis 18 (4/6 trit., 9 atk. kam., 6 bl.), Jalenas Brunsonas 14, Sethas Curry 13, Timas Hardaway ir Bobanas Marjanovičius (8 atk. kam.) po 12.