Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Pirmą kartą karjeroje Ignas Brazdeikis pasirodė ant Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) parketo, tačiau Niujorko „Knicks“ (1-6) patyrė triuškinamą pralaimėjimą namuose.

14
21
10
100%
2/2

Legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje vykusiame mače šeimininkai 92:113 (23:32, 18:29, 23:29, 28:23) nepasipriešino Sakramento „Kings“ (2-5) krepšininkams.

Brazdeikis aikštėje pasirodė iki mačo pabaigos likus 4 minutėms ir 11 sekundžių, kai „Kings“ pergalė abejonių nebekėlė (103:85).

Vis dėlto NBA debiutavęs 20-metis netruko pasižymėti, kai išprovokavęs varžovo pražangą realizavo du baudų metimus, o tuomet sirgaliai pradėjo krepšininkui skanduoti „MVP! MVP!“

Tiesa, ši skanduotė pastaraisiais metais Niujorko sirgalių yra skanduojama dažnai, išreiškianti sarkazmą ar pajuokavimą.

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei puolėjas dar pridėjo dvitaškį, kai prasiveržęs įmetė iš po krepšio.

Iš viso Brazdeikis per šiek tiek daugiau nei 4 minutes pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį suklydo.

Lietuvio ekipoje su 28 taškais (5/8 dvit., 4/6 trit., 6/7 baud.) išsiskyrė Marcusas Morrisas.

Nugalėtojams 24 taškus (7/15 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.) įmetė ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko De'Aaronas Foxas.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 28 (4/6 trit.), R.J. Barrettas 22 (7/15 dvit.), Allonzo Trieras 11, Mitchellas Robinsonas 10.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (7/15 dvit.), Buddy Hieldas 22, Harrisonas Barnesas 19, Richaunas Holmesas 14 (10 atk. kam.), Nemanija Bjelica 10 (8 atk. kam.).