Nuotr.: ITAR TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR TASS – Scanpix

Maskvos CSKA klubas namuose (4-2) 103:79 (18:16, 28:16, 27:31, 30:16) nugalėjo Saratovo „Avtodor“ (0-4) Vieningosios lygos susitikime.

Tai buvo jau trečiasis kartas iš eilės, kai CSKA viršijo 100 taškų ribą. Tuo metu Saratovo klubas Vieningoje lygoje lieka be pergalių.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Johannesas Voigtmanas pataikė tritaškį bei dvitaškį, Darunnas Hilliardas įkrovė iš viršaus, Joelis Bolomboy pridėjo dvitaškį ir CSKA pranašumas tapo dviženklis (32:21). Tolimesnėje susitikimo eigoje Maskvos klubas tik tolo nuo svečių.

Naudingiausiai Maskvos klubo gretose rungtyniavo Mike'as Jamesas, pelnęs 19 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud. met.) atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 kamuolius ir suklydęs 2 kartus, jis surinko 20 naudingumo balų.

Saratovo klubo negelbėjo net įspūdingas Elgino Cook'o pasirodymas, amerikietis per 35 minutes pelnė 33 taškus (10/14 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud. met.) atkovojo 4 kamuolius ir fiksavo 31 naudingumo balų rodiklį.

Maskvos CSKA: Mike'as Jamesas 19 (20 naud. bal.), Johannesas Voigtmanas 15, Darunnas Hilliardas 14 (8 atk. kam.), Semionas Antonovas 11.

Saratovo „Avtodor“: Elginas Cook'as 33 (31 naud. bal.) , Orlando Johnsonas 9, Markelas Starksas ir Michaelas Umeh po 8.