Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas dar sykį šį sezoną praleido galingą dėjimą per save, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (1-5) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

44
34
44%
7/16
2

Tenesio valstijos ekipa savo aikštėje 100:107 (28:33, 32:29, 16:22, 24:23) pripažino Hjustono „Rockets“ (4-3) pranašumą.

JV rungtynes pradėjo starto penkete ir per 24 minutes įmetė 10 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo tiek pat kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (70:70), tačiau Jameso Hardeno vedama „Rockets“ spurtavo 11:0 (81:70) ir po šios atkarpos kontroliavo rungtynių eigą iki dvikovos pabaigos.

Likus 8 minutėms iki mačo pabaigos, Valančiūnas atsidūrė nemalonioje situacijoje, kai likęs šalia krepšio bandė sustabdyti įsibėgėjusį Ericą Gordoną, kuris galingai sugrūdo kamuolį per 211 cm ūgio lietuvį.

Be Russello Wetbrooko žaidusius svečius, kuriam buvo suteikta poilsio, į priekį tempė Hardenas.

30-metis gynėjas per 37 minutes pelnė 44 taškus (5/12 dvit., 7/16 trit., 13/18 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei tiek pat sykių suklydo.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė lygos naujokas Ja Morantas. Įžaidėjas per 28 aikštėje praleistas minutes surinko 23 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (9/14 dvit.), Dillonas Brooksas 17 (9 atk. kam.), Bruno Caboclo 11, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.), Kyle'as Andersonas ir Tyusas Jonesas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (7/16 trit., 13/18 baud., 10 atk. kam., 6 kld.), Ericas Gordonas 16, Danuelis House'as 15 (9 atk. kam.), Benas McLemore'as 12, Clintas Capela 10 (13 atk. kam.).