Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-6) puolėjas Brandonas Ingramas sužaidė geriausią karjeros mačą, tačiau pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse šventė Kyrie Irvingo vedama Bruklino „Nets“ (3-4).

39
40
100%
11/11
73%
11/15

„Nets“ savo aikštėje rezultatyvioje akistatoje 135:125 (33:27, 34:23, 37:48, 31:27) įveikė svečius iš Naujojo Orleano.

Šeimininkai trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 20 taškų persvarą (75:55), tačiau „Pelicans“ sėkmingai sužaidė antrąją ketvirčio dalį ir prieš lemiamą atkarpą aptirpdė atsilikimą iki 6 taškų (98:104).

Likus šiek tiek mažiau nei 5 minutėms iki dvikovos pabaigos, Joshas Hartas smeigė tolimą metimą, po kurio komandas skyrė jau tik du taškai (119:121), tačiau tuomet „Nets“ laimėjo atkarpą 7:2 (128:121) ir mačo likimas tapo aiškus.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Irvingas. Gynėjas per 35 minutes įmetė 39 taškus (11/15 dvit., 2/6 trit., 11/11 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 sykius suklydo.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Ingramas svečiams per 37 minutes surinko 40 taškų (16/21 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Jaučiau, kad esu gerame ritme, – po dvikovos kalbėjo Ingramas. – Vis tiek pramečiau kelis dvitaškius bei tritaškius. Galėjau sužaisti tikrai geriau.“

Po pergalės „Nets“ atsidūrė 8-oje Rytų konferencijos vietoje, o „Pelicans“ su Niujorko „Knicks“ yra absoliutūs lygos autsaideriai.

„Nets“: Kyrie Irvingas 39 (11/15 dvit., 11/11 baud., 9 rez. perd.), Carisas LeVertas 23, Joe Harrisas 19, Jarrettas Allenas 18 (10 atk. kam.), Garrettas Temple'as 13, Taureanas Prince'as 12 (11 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 40 (16/21 dvit.), Jrue Holiday ir Lonzo Ballas po 15, Joshas Hartas 14, J.J. Redickas ir Frankas Jacksonas po 12.