Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Praėjusio sezono NBA Vakarų konferencijos finalo pakartojime Portlando „Trail Blazers“ (3-4) neatsilaikė prieš išretėjusią „Golden State Warriors“ (2-5).

36
39
13
67%
4/6

Damiano Lillardo vedama „Blazers“ išvykoje 118:127 (32:34, 31:26, 20:27, 35:40) nusileido NBA vicečempionams.

„Warriors“ tai buvo pirmoji pergalė naujai pastatytoje „Chase Center“ arenoje.

Šiame mače „Warriors“ vertėsi be traumas besigydančių pagrindinių žaidėjų – Stepheno Curry, Klay Thompsono, Draymondo Greeno bei D'Angelo Russello.

Nepaisant visų netekčių, šeimininkai diktavo rungtynių tempą didžiąją mačo dalį ir nors ketvirtajame kėlinyje Lillardas išvedė svečius į priekį (97:96), tai truko neilgai.

Erico Paschallo vedami Steve'o Kerro auklėtiniai spurtavo 15:2 (111:99) ir po šio smūgio „Blazers“ atsigauti nebesugebėjo.

Karjeros pasirodymą surengęs Paschallas per 40 minučių įmetė 36 taškus (7/13 dvit., 4/6 trit., 10/10) ir atkovojo 13 kamuolių.

Šių metų naujokų biržoje 41-uoju šaukimu į lygą pakviestas 23-ejų puolėjas tapo tikru atradimu ir vidutiniškai per mačą renka po 17 taškų ir 4,4 kamuolio.

Svečiams Lillardas per 37 minutes pelnė 39 taškus (10/13 dvit., 5/13 trit., 4/4 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Ericas Paschallas 36 (7/13 dvit., 4/6 trit., 10/10 baud., 13 atk. kam.), Ky Bowmanas 19 (8 rez. perd.), Jordanas Poole'as (8/8 baud.) ir Damionas Lee (8/9 baud.) po 16, Alecas Burksas 13, Willie Cauley-Steinas 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39 (10/13 dvit., 5/13 trit.), Hassanas Whiteside 22 (11 atk. kam.), Anfernee Simonsas ir C.J. McCollumas po 14, Mario Hezonja 11.

Warriors
reta pergale geriausios runktynes warrios 127 na vienas lilardas neistemps komandos