Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Galingai finišavusi Los Andželo „Lakers“ (6-1) komanda atsitiesė po 19 taškų deficito ir NBA iškovojo šeštąją pergalę paeiliui.

30
39
10
11

LeBronas Jamesas surinko trečią trigubą dublį iš eilės, o Kalifornijos ekipa svečiuose 118:112 (24:29, 24:36, 32:28, 38:19) palaužė Čikagos „Bulls“ (2-6) krepšininkus.

Jamesas per 35 minutes įmetė 30 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Būdamas 34-erių ir 310 dienų amžiaus, karalius tapo vyriausiu tris trigubus dublius iš eilės pasiekusiu krepšininku. Prieš tai šis pasiekimas priklausė Jasonui Kiddui, kuris tris trigubus dublius paeiliui surinko būdamas 34-erių ir 291 dienos amžiaus.

Besibaigiant pirmajai mačo pusei, Wendellas Carteris realizavo abi baudas ir „Bulls“ buvo priekyje 63:44.

„Lakers“ varžovus parbloškė, kai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 16:0 ir persvėrė rezultatą 96:93. Didžiąją laiko dalį šios atkarpos metu LeBronas sėdėjo ant suolo, o ryškiausi sugrįžimo iniciatoriai buvo Kyle'as Kuzma, Quinnas Cookas ir Dwightas Howardas.

Kuzma ketvirtajame ketvirtyje surinko 11 iš 15 savo taškų. „Lakers“ kėlinį laimėjo dvigubai – 38:19.

Iš Čikagos kilusiam Anthony Davisui tai buvo pirmosios rungtynėse gimtajame mieste su „Lakers“ apranga. Jis per 31 minutę įmetė 15 taškų (5/13 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

„Bulls“ pralaimėjo penktąkart per pastarąsias šešerias rungtynes.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 26 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Otto Porteris ir Coby White'as – po 18, Wendellas Carteris 11 (11 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Quinnas Cookas 17, Kyle'as Kuzma ir Anthony Davisas – po 15, JaVale'as McGee 10.

Rungtynių momentai:

Kuzmos ir Cooko žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (8)
Paulius
3-4 kėlinys parodė, kad viskas prasideda nuo gynybos. Neįtikėtinai Lakers žaidžia gynyboje, blokai, perimti kamuoliai, LeBronas gynyboje taip pat puikiai atstovi kai reikia, gražu žiūrėti, dauguma žaidėjų labai dera, o dar tik pradžia sezono. Dar kai grįš Rondo su aukštu krepšinio IQ ir Kuzma įsivažiuos ši komanda visiems šiurpą kels. Bet svarbiausia, kad LeBronas sako jog norime būti geriausiai besiginanti komanda NBA, o visi lygiuojasi į lyderį, viskas atsispindi tame, kad Lakers geriausiai besiginanti komanda, kosmosas kiek dar yra potencialo!