Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Skaudžią nesėkmę NBA čempionate patyrė be Domanto Sabonio besiverčianti Indianos „Pacers“ (3-4) komanda.

35
29
6
73%
11/15

JaKarras Sampsonas likus žaisti 1,7 sekundės prasižengė prieš iš toli krepšį atakavusį Devonte'ą Grahamą, karjeros šou surengęs gynėjas įmetė du metimus iš trijų ir išplėšė Šarlotės „Hornets“ pergalę namie 122:120 (20:35, 37:29, 21:28, 35:21, 9:7).

24-erių Grahamas pelnė paskutinius septynis „Hornets“ taškus, penkis iš jų baudų metimais.

Praėjusių metų 34-as NBA naujokų biržos šaukimas rungtyniavo 42 minutes, sumetė 35 taškus (6/12 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 11/15 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius.

„Pacers“ komandai 64 taškus surinko T.J. Warrenas ir Malcolmas Brogdonas. Pastarasis ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 16,8 sekundės pelnytais dviem taškais išlygino rezultatą ir lėmė pratęsimą (113:113).

Brogdonas iš dvitaškio zonos realizavo visus 10 metimų, o į savo sąskaitą taip pat įsirašė 8 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus kamuolius ir 5 klaidas.

„Pacers“ taip pat nepadėjo čiurnos traumą besigydantis Mylesas Turneris. Sabonis nerungtyniauja dėl blauzdos sumušimo.

„Hornets“: Devonte'as Grahamas 35 (11/15 baud.), Terry Rozieras 22, Milesas Bridgesas 18, P.J. Washingtonas 16, Bismackas Biyombo 15.

„Pacers“: T.J. Warrenas 33 (13/16 dvit.), Malcolmas Brogdonas 31 (10/10 dvit.), Jeremy Lambas 18.