Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Pirmuosius tris kėlinius buksavęs Luka Dončičius įsijungė, kai to labiausiai reikėjo, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (5-2) ekipa pasiekė jau penktąją pergalę.

27
20
86%
6/7
7

„Mavericks“ namuose 107:106 (25:28, 29:28, 32:23, 21:27) palaužė Orlando „Magic“ (2-6) pasipriešinimą.

Dončičius per 37 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvit., 1/7 trit., 6/7 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius bei padarė 6 klaidas. Vis tik slovėnas 9 taškus surinko vien per ketvirtąjį kėlinį, o lemiamu metu išprovokavo 2 varžovo pražangas.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, Nikola Vučevičius pataikė dvitaškį ir sušvelnino deficitą iki minimumo (102:103). Vis tik tuomet Dončičius atsakė savuoju dvitaškiu, o netrukus realizavo abu baudų metimus ir, likus 2,5 minutės, „Mavericks“ pirmavo 107:102.

Vis tik prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, Aaronas Gordonas pataikė iš po krepšio ir svečiai vėl kvėpavo į nugaras – 106:107. Likus 34,7 sekundės, Gordonas atliko dar vieną reidą krepšio link, tačiau Dončičius išprovokavo jo pražangą.

Likus 10,7 sekundės, Dončičius atliko netikslų perdavimą ir „Magic“ pasileido į greitą ataką. Vis tik slovėnas savo klaidą ištaisė, mat likus 7,7 sekundės, jis išprovokavo dar vieną Gordono pražangą puolime ir galų gale „Mavericks“ atsilaikė, nepaisant to, jog Sethas Curry, likus 7 sekundėms, prametė abu baudų metimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (9/14 dvit., 1/7 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Maxi Kleberis 14, Timas Hardaway 13 (4/11 metimų), Dwightas Powellas 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), J.J. Barea (3/4 trit.) ir Justinas Jacksonas po 11, Kristaps Porzingis 10 (3/9 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam.).

„Magic“: Aaronas Gordonas 23 (9/12 dviit.), Nikola Vucevičius 19 (6/12 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Carteris-Williamsas (4/8 dvit.) ir D.J. Augustinas po 13, Markelle‘as Fultzas 11 (5/8 dvit.).

Dončičiaus pasirodymas:

Visi šios nakties rezultatai:

Lapkričio 7 d., ketvirtadienis
Detroit Pistons New York Knicks 122-102 stat »
Indiana Pacers Washington Wizards 121-106 stat »
Atlanta Hawks Chicago Bulls 93-113 stat »
Toronto Raptors Sacramento Kings 124-120 stat »
Houston Rockets Golden State Warriors 129-112 stat »
Memphis Grizzlies Minnesota Timberwolves 137-121 stat »
Dallas Mavericks Orlando Magic 107-106 stat »
Utah Jazz Philadelphia 76ers 106-104 stat »
Los Angeles Clippers Milwaukee Bucks 124-129 stat »

Atrinkti (0) Visi (2)
Neteisinga antraštė
galbūt žibėjo iki likus porai min. paskutinio kėlinio. per paskutiniąsias minutes netikslios jo porą atakų, klaida atliekant perdavimą, nu žodžiu, jei ne teisėjai gale, tai nekaip būtų baigiusios rungtynės dalasui
2019-11-07
-12
Wow
Jis žaidžia geriau nei tikėjausi jai jo nebūtų Dalase iš tos komandos nieko nebūtų, nes Luką pritraukia visa varžovų dėmesį ir tada perduoda kamuolį laisvam draugui, jo perdavimai geriausi pasaulį.