Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

5 pergalėmis Nacionalinės krepšinio asociacijos sezoną pradėjusi Filadelfijos „76ers“ (5-2) užstrigo.

14
25
75%
6/8
3

Bretto Browno auklėtiniai svečiuose 104:106 (29:26, 27:32, 17:26, 31:22) nusileido Jutos „Jazz“ (5-3) ekipai.

Lyg to būtų negana, pirmajame kėlinyje petį susižeidė vienas „76ers“ lyderių Benas Simmonsas, kuris antroje mačo dalyje jau nebežaidė. Kaip pranešė Shamsas Charania, australas bus dar kartą apžiūrėtas prieš rungtynes su Denverio „Nuggets“.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms, Tobias Harrisas pataikė vieną baudos metimą ir savo ekipos deficitą sumažino iki 2 taškų (101:103). Vis tik kitoje atakoje Bojanas Bogdanovičius smeigė tritaškį, o svečiai dar labiau priartėti nebesugebėjo.

„Jazz“ ekipą paskui save ir vėl tempė Donovanas Mitchellas, pelnęs 24 taškus (9/19 dvit., 1/4 trit., 3/6 baudos), atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 5 ir perėmęs 1 kamuolį bei suklydęs 4 kartus.

Po dviejų rungtynių diskvalifikacijos grįžęs Joelis Embiidas įmetė 27 taškus (4/11 dvit., 1/5 trit., 16/18 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 kartus suklydo.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 24 (9/19 dvit.), Bojanas Bogdanovičius 20 (7/13 dvit.), Joe Inglesas 16 (4/6 dvit.), Mike‘as Conley 15 (5/12 dvit.), Rudy Gobertas 14 (4/8 dvit., 16 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 27 (16/18 baudos, 16 atk. kam.), Joshas Richardsonas 24 (6/7 dvit.), Tobias Harrisas 16 (4/10 dvit.), Raulis Neto 11.