Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Giannis Antetokounmpo buvo per perdavimą nuo puikaus trigubo dublio, o jo vedama Milvokio „Bucks“ (6-2) pasiekė nelengvą pergalę.

38
45
78%
14/18
43%
6/14

„Bucks“ po atkaklios kovos Los Andžele 129:124 (28:30, 42:29, 28:30, 31:35) palaužė vietos „Clippers“ (5-3) ekipą, kurioje taip pat netrūko puikių individualių pasirodymų.

Antetokounmpo per 35 minutes pelnė 38 taškus (6/14 dvit., 4/7 trit., 14/18 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 kartus suklydo. 4 pataikyti tritaškiai – pakartotas graiko karjeros rekordas.

Antetokounmpo jau trečiose rungtynėse paeiliui pelno bent po 30 taškų, atkovoja po 15 kamuolių ir atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus. Paskutinį kartą 1972-aisiais tokį pasiekimą buvo užfiksavęs legendinis Kareemas Abdul-Jabbaras.

Tuo metu „Clippers“ gretose spindėjo karjeros mačą sužaidęs Montrezlas Harrellas, kuris per 39 minutes įmetė 34 taškus (13/25 dvit., 8/12 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Landry Shametas smeigė tritaškį ir nurėžė „Clippers“ deficitą iki 4 taškų (115:119). Vis tik prieš prasidedant paskutinei minutei, George‘as Hillas įkrovė iš viršaus ir jau atrodė, kad mačo baigtis tapo aiški – 123:116.

Kaip bebūtų, Lou Williamsas po 8 sekundžių smeigė tritaškį ir vėl sugrąžino „Clippers“ į rungtynes – 123:119. Nepaisant to, „Bucks“ likusią rungtynių dalį užtikrintai realizavo baudų metimus bei išlaikė turėtą pranašumą.

Daugiausia pelno: Giannis Antetokounmpo

Puikias rungtynes taip pat sužaidė Williamsas, kuris per 39 minutes pelnė 34 taškus (5/18 dvit., 4/9 trit., 12/13 baudos), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 kamuolius bei suklydo 6 kartus.

„Clippers“ šiame mače vertėsi be savo lyderių Paulo George‘o bei Kawhi Leonardo.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas (13/25 dvit., 13 atk. kam.) ir Lou Williamsas (5/18 dvit., 4/9 trit., 11 rez. perd.) po 34, Patrickas Beverley 20 (3/4 trit., 10 atk. kam.), Landry Shametas 14 (4/8 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 38 (6/14 dvit., 4/7 trit., 14/18 baudos, 16 atk. kam., 9 rez. perd.), George‘as Hillas 24 (6/7 trit.), Ericas Bledsoe 20 (4/8 trit.), Kyle‘as Korveris 14 (4/7 trit.), Khrisas Middletonas 13 (0/5 trit., 7/8 baudos), Brookas Lopezas 11 (12 atk. kam.).