Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Kryžminčių raiščių traumą išsigydęs Chrisas Krameris su Maskvos srities „Chimki“ (5-2) marškinėliais debiutavo Eurolygoje, o Rimo Kurtinaičio auklėtiniai šį įvykį pažymėjo įtikinama pergale.

20
24
64%
7/11
7

Lietuviškojo štabo treniruojama „Chimki“ išvykoje 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13) pranoko Austino Hollinso tempiamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-5), kuri namuose lieka nelaimėjusi.

Po 8 mėnesių pertraukos į aikštę nuo suolo žengęs Krameris per 23 minutes prametė visus tris metimus iš žaidimo, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 3 balų naudingumą.

„Chimki“ reikalus sutvarkė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje svečiai buvo priekyje 68:60. Tuomet Kurtinaičio kariauna laimėjo atkarpą 10:3 ir užtikrintai kontroliavo situaciją – 78:63.

Vienintelis dviženklį rezultatyvumą pasiekęs Hollinsas įmetė 25 taškus (4/4 dvitaškiai, 5/14 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei įsirašė 21 naudingumo balą.

Devinas Bookeris nugalėtojams sumetė 20 taškų (7/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), sugriebė 7 kamuolius, išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 25 (5/14 trit.), Gustavo Ayonas 9 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Antonas Ponkrašovas 8.

„Chimki“: Devinas Bookeris 20 (7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 19 (3/9 trit.), Anthony Gillas 12.

Atrinkti (0) Visi (2)
uz tai oly vel namie atrodo tragiskai, blogos zinios kemzurai. ko gero bus pirmi atleidimai zaideju po situ rungtyniu