Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kemba Walkeris grįžo į Šarlotę, o jo naujoji Bostono „Celtics“ (6-1) ekipa pratęsė pergalių iki 6 paeiliui.

20
29
10
73%
8/11

„Celtics“ „Hornets“ svečiuose pranoko rezultatu 108:87 (30:20, 22:23, 33:24, 23:20).

Bostono ekipa savo pranašumą įtvirtino po ilgosios pertraukos. Gordonas Haywardas surinko 4 taškus paeiliui, Jaysonas Tatumas smeigė tritaškį, o reidą krepšio link atlikęs Walkeris padidino „Celtics“ persvarą iki 15 taškų (61:46).

Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje Tatumas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir taip padidino „Celtics“ persvarą iki 20-ies taškų – 85:65.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Tatumas pelnė 23 taškus (4/11 dvit., 4/6 trit., 3/4 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Walkeris pridėjo 14 taškų (1/3 dvit., 3/9 trit., 3/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį ir du kartus suklydo.

„Dalinau autografus ir dariausi nuotraukas su visais sirgaliais. Visada buvau geras visiems, taigi nemanau, kad turėtų būti kažkokių neigiamų reakcijų“, – apie sugrįžimą kalbėjo Walkeris.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 18 (6/9 dvit.), Devonte Grahamas 15 (2/10 trit, 9 rez. perd.), Marvinas Williamsas 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (4/6 trit., 9 atk. kam.), Gordonas Haywardas 20 (8/11 dvit., 10 atk. kam.), Kemba Walkeris 14 (3/9 trit.), Jaylenas Brownas (5/7 dvit.) ir Javonte Greenas (5/7 dvit.) po 12.