Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

LaMarcusas Aldridge‘as surengė puikų pasirodymą puolime, o jo vedama San Antonijaus „Spurs“ (5-3) grįžo į pergalių kelią.

39
42
2
86%
19/22

Greggo Popovichiaus auklėtiniai namuose 121:112 (33:30, 23:27, 36:27, 29:28) pranoko Oklahomos „Thunder“ (3-5) krepšininkus.

Aldridge‘as per 34 minutes pelnė 39 taškus (19/22 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei suklydo 3 kartus.

Ketvirtojo kėlinio Hamidou Diallo pataikė iš po krepšio ir sumažino „Thunder“ deficitą iki 5 taškų (89:94). Vis tik Derrickas White‘as ir Patty Millsas smeigė po tritaškį, dvitaškį pridėjo DeMaras DeRozanas, o „Spurs“ laimėjo atkarpą 14:6 bei atitrūko 13 taškų persvara (108:95), kurios užteko iki pat mačo pabaigos.

Svečių gretose išsiskyrė Danilo Gallinari, pelnęs 27 taškus (2/4 dvit., 5/6 trit., 8/9 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 39 (19/22 dvit.), Dejounte Murray 17 (7/12 dvit., 10 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 16 (7/13 dvit., 9 rez. perd.), Brynas Forbesas 14 (4/7 trit.), Patty Millsas 10.

„Thunder“: Danilo Gallinari 27 (5/6 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 21 (9/17 dvit.), Chrisas Paulas 19 (5/10 dvit.), Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) ir Hamidou Diallo (4/8 dvit.) po 11, Stevenas Adamsas 10 (5/6 dvit.).