Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Neįtikėtiną pasirodymą antroje rungtynių dalyje pademonstravęs Jimmy Butleris pasirūpino tuo, jog Majamio „Heat“ (6-2) grįžtų į pergalių kelią.

34
33
64%
9/14
100%
10/10

„Heat“ svečiuose 124:108 (31:30, 33:27, 29:29, 31:22) pranoko Finikso „Suns“ (5-3) krepšininkus.

Butleris per 34 minutes pelnė 34 taškus (9/14 dvit., 2/2 trit., 10/10 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Butleris jau po pirmojo kėlinio turėjo 18 taškų, o po antrojo – 30 bei tapo pirmuoju „Heat“ žaidėju po LeBrono Jameso, pelniusiu 30 taškų per vieną rungtynių dalį. Jamesas tai padarė 2014-aisiais.

Majamio ekipa pranašumą įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. Goranas Dragičius pataikė iš toli, Kelly Olynykas įkrovė iš viršaus, o Dragičius pridėjo dar 4 taškus paeiliui ir „Heat“ susikrovė 14 taškų persvarą – 107:93.

„Suns“: Aronas Baynesas 23 (9/14 dvit.), Devinas Bookeris 22 (4/9 dvit., 6 kld.), Kellly Oubre 15 (4/9 dvit.), Ricky Rubio (1/5 trit., 11 atk. kam.) ir Tyleris Johnsonas po 11.

„Heat“: Jimmy Butleris 34 (9/14 dvit.), Goranas Dragičius 25 (5/7 trit.), Bamas Adebayo (6/8 dvit.) ir Tyleris Herro (3/4 dvit.) po 15, Kendrickas Nunnas 11 (4/5 dvit.).