Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

Praėjusią naktį Los Andželo „Clippers“ (6-3) vertėsi Kawhi Leonardo ir patyrė nesėkmę, tačiau grįžus ekipos žvaigždei, grįžo ir pergalės.

26
26
8
92%
11/12

Doco Riverso, kuriam tai buvo 900-oji karjeros pergalė, auklėtiniai namuose 107:101 (26:22, 21:18, 23:36, 37:25) pranoko Portlando „Trail Blazers“ (3-5) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

„Clippers“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atsilikdami 8 taškais (70:78), tačiau viso ketvirčio metu nuosekliai vijosi varžovus.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, Montrezlas Harrellas pataikė iš po krepšio ir šeimininkų deficitas sumenko iki minimumo – 92:93. Kitoje atakoje Anfernee Simonsas nepataikė iš toli, o Kawhi Leonardas atsakė dvitaškiu ir persvėrė rezultatą – 94:93.

Vis tik Hassanas Whiteside‘as pelnė taškus su pražanga ir prasidėjus paskutinei minutei, rezultatas tapo lygus (98:98). Tuomet išaušo Lou Williamso valanda.

Iš pradžių gynėjas pataikė dvitaškį, kitoje aikštelės pusėje Simonsas pataikė tik vieną baudą, o likus 33,3 sekundės, Williamsas smeigė tritaškį ir padidino „Clippers“ pranašumą iki 4 taškų – 103:99.

Rodney Hoodas dar pataikė dvitaškį, bet Kawhi Leonardas realizavo keturis baudų metimus paeiliui ir svečiams pagalvoti apie pergalę nebeleido.

Leonardas nugalėtojams pelnė 27 taškus (9/18 dvit., 0/5 trit., 9/10 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet padarė 6 klaidas. Vien per ketvirtąjį kėlinį puolėjas surinko 18 taškų.

Williamsas pridėjo 26 taškus (6/13 dvit., 1/3 trit., 11/12 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo 3 metimus ir suklydo 3 kartus.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27 (9/18 dvit., 0/5 trit., 13 atk. kam., 6 kld.), Lou Williamsas 26 (6/13 dvit., 8 rez. perd.), Ivica Zubačas (7/12 dvit., 13 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas (7/10 dvit.) po 15.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas (6/13 dvit., 3/10 trit.) ir C.J. McCollumas (8/17 dvit., 1/6 trit.) po 22, Hassanas Whiteside‘as (7/18 dvit., 19 atk. kam.) ir Anfernee Simonsas (3/8 trit.) po 17.