Kauno „Žalgirio“ puolėjas Jonas Mačiulis ULEB Eurolygos „Top 16“ etapo antrojo turo rungtynėse namuose su Tel Avivo „Maccabi“ komanda surinko 26 naudingumo reitingo balus ir užėmė antrąją vietą naudingiausių savaitės žaidėjų sąraše.

Mačiulis per 20 minučių pelnė 22 taškus (3/6 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir 2 kartus prasižengė pats. Beje, likus žaisti 2 minutes ir 30 sekundžių už varžovo nustūmimą puolėjui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga.

Naudingiausiu „Top 16“ antrojo turo žaidėju tapo 27 balus surinkęs „Maccabi“ vidurio puolėjas Estebanas Batista. Jis per 36 minutes į „Žalgirio“ krepšį įmetė 25 taškus (9/18 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

3-5 vietas pasidalijo po 23 balus surinkę Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjai Chuckas Eidsonas ir Kenanas Bajramovičius bei Romos „Lottomatica“ puolėjas Erazemas Lorbekas.

Eidsonas per rungtynes namuose su Salonikų „Aris“ ekipa per 33 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Bajramovičius per taip pat 33 minutes įmetė 17 taškų (4/5 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, išprovokavo 5 pražangas, suklydo 3 ir prasižengė 5 kartus.

Lorbekas mače namuose su Malagos „Unicaja“ komanda per 23 minutes surinko 9 taškus (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 1/3, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 8 pražangas ir 4 kartus prasižengė pats.

Po 22 balus surinko „Žalgirio“ vidurio puolėjas Mamadou N'Diaye bei Maskvos CSKA aukštaūgis Davidas Andersenas.

Atrinkti (0) Visi (8)
Lietuvis vienas is triju, na, bent jau vienas si karta pateko :)
2008-02-22
-2
Anonimas: era tik parase kaip raso hm. bent as taip supratau :)
2008-02-22
+2
Era nekraukt, pats lietuviskai ismoktum rasyt :) w - raides nera lietuviu kalboje :P :) Mldc vyrai :)