Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Antrąsias rungtynes po blauzdos traumos sužaidęs Domantas Sabonis ir vėl buvo pagrindinis Indianos „Pacers“ (5-4) pergalės kalvis.

17
30
9
80%
8/10

„Pacers“ jau trečiąjį kartą susitiko su Detroito „Pistons“ (4-6) ekipa ir šįkart namuose varžovus pranoko 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34). Prieš tai Indianos ekipa prieš „Pistons“ buvo patyrusi dvi nesėkmes.

Sabonis per 39 minutes pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 5/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

Nors galutiniame rezultate „Pacers“ pranašumas siekia 6 taškus, tačiau šie skaičiai gali suklaidinti, mat šeimininkai ketvirtajame kėlinyje kontroliavo mačo eigą ir didžiąją dalį turėjo dviženklį pranašumą, kurį „Pistons“ nurėžė tik prieš pat finalinę sireną.

Indianos krepšininkai persvarą susikrovė po ilgosios pertraukos. T.J. Warrenas pelnė taškus su pražanga, JaKarras Sampsonas pridėjo metimą iš po krepšio, o Warrenas surinko dar 4 taškus paeiliui ir atkarpą 11:0 laimėję „Pacers“ atitrūko 17 taškų pranašumu – 72:55.

Panašią distanciją iki pat rungtynių pabaigos išlaikę šeimininkai pasiekė antrąjį laimėjimą paeiliui ir penktąją pergalę per pastaruosius šešis susitikimus.

„Pacers“: Domantas Sabonis (6/12 dvit., 14 atk. kam.), T.J. McConnellas (7/9 dvit., 9 atk. kam.) ir T.J. Warrenas (7/15 dvit.) po 17, Justinas Holiday 16 (4 blk.), Dougas McDermottas 14 (4/8 dvit.), Malcolmas Brogdonas 11, JaKarras Sampsonas 10 (4/4 dvit.).

„Pistons“: Luke‘as Kennardas 29 (4/9 trit.), Langstonas Galloway 19 (3/6 trit.), Andre Drummondas 15 (6/12 dvit., 13 atk. kam., 8 rez. perd.), Markieffas Morrisas 13, Tony Snellas 11 (3/8 trit.).