Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Memfio „Grizzlies“ (2-6) krepšininkas, tačiau lietuvio pasirodymas nuo pralaimėjimo negelbėjo.

23
39
80%
4/5
16

„Grizzlies“ svečiuose 86:118 (15:27, 33:24, 30:33, 8:34) nusileido Orlando „Magic“ (3-6) krepšininkams.

Valančiūnas per 22 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 bauda), atkovojo 9 kamuolius, 4 kartus suklydo bei užsidirbo 1 asmeninę pražangą.

Memfio ekipa sugriuvo ketvirtajame kėlinyje, per kurį pelnė viso labo 8 taškus. „Grizzlies“ lemiamą ketvirtį pasitikio turėdami 6 taškų deficitą (78:84), tačiau pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes.

Pirmąjį taiklų „Grizzlies“ metimą atliko iš po krepšio pataikęs Jarenas Jacksonas, tačiau varžovus vytis jau buvo per vėlu – „Magic“ pirmavo 97:80.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė tiesioginis Valančiūno oponentas Nikola Vucevičius, kuris pelnė 23 taškus (8/13 dvit., 1/3 trit., 4/5 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

„Magic“: Nikola Vucevičius 23 (8/13 dvit., 16 atk. kam.), Jonathanas Isaacas 22 (8/8 dvit., 8 atk. kam.), Evanas Fournier 19 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Aaronas Gordonas 17 (7/9 dvit.), D.J. Augustinas 13 (4/8 dvit.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 15 (9 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 14 (6/11 dvit.), Brandonas Clarke‘as 13 (4/9 dvit.).