Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kuomet Niujorko „Knicks“ (2-7) atvyko į Dalasą, visų akys krypo į tai, kaip sužais buvęs šios komandos krepšininkas Kristaps Porzingis, tačiau visą dėmesį į save nukreipė karjeros mačą sužaidęs Luka Dončičius.

29
25
43%
6/14
3

Nepaisant puikaus Dončičiaus bei Porzingio žaidimo, Dalaso „Mavericks“ (5-3) patyrė nesėkmę 102:106 (28:36, 29:25, 23:23, 22:22).

Dončičius per 35 minutes pelnė 38 taškus (10/15 dvit., 3/11 trit., 9/9 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau suklydo 8 kartus bei užsidirbo 5 asmenines pražangas.

Iki šiol slovėno rezultatyvumo rekordas siekė 35 taškus, kuriuos jis buvo sumetęs į Toronto „Raptors“ krepšį.

Tuo metu Porzingis pridėjo 28 taškus (7/15 dvit., 4/8 trit., 2/3 baudos), 9 atkovotus kamuolius, 5 blokus, 1 klaidą ir per 36 sužaistas minutes pasirodymą turėjo baigti dėl išnaudotų pražangų limito.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Marcusas Morrisas realizavo tris baudas, netrukus pridėjo dvitaškį, o prie baudų metimų linijos taip pat neklydo Tajas Gibsonas ir iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 2 minutėms, „Knicks“ atitrūko 9 taškų persvara – 101:92.

Dončičius įmetė abu baudų metimus, Timas Hardaway smeigė tritaškį ir prieš prasidedant lemiamai minutei, „Mavericks“ kilo į lemiamą šturmą – 97:101. Vis dėlto rezultatyvia ataka atsakė ir Niujorko ekipa, o paskutinėmis mačo sekundėmis „Knicks“ realizavo baudas bei išlaikė persvarą.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38 (10/15 dvit., 3/11 trit., 14 atk. kam., 10 rez. perd., 8 kld.), Kristaps Porzingis 28 (7/14 dvit., 4/8 trit., 9 atk. kam., 5 blk., Timas Hardaway 14 (3/10 trit.).

„Knicks“: Marcusas Morrisas 29 (4/8 trit., 9 atk. kam.), Julius Randle‘as 21 (8 atk. kam.), Frankas Ntikilina (4/5 trit., 4 per. kam.) ir Bobby Portisas (12 atk. kam.) po 14, Taj Gibsonas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (10)
Jonas
Kodėl Knicks gali laimėt prieš Porzingį, bet pralaimėti visiem kitiems. Prastas treneris, neįkvepia.
2019-11-09
+2
Lukai jau ir NBA per žemas lygis darosi,į Marsą skrist kokį žaist. 🙂 Nerealus žaidėjas,o tandemas su Porzingiu vis sunkiau sustabdomas.Tik tas pralaimėjimas vieniems autsaiderių kiek apkartino vakarą.Bet dar daug rungtynių lieka,visko bus,o mes galim mėgautis Lukos žaidimu.
2019-11-09
+8
Žinau, kad Luka gali pataikyt tritaškius, bet laikas būtų apsiramint su tokiu taiklumu. Nori būt all around player tai bent iš Lebrono pasimokyt ir daugiau kitiem progas kurtų.