30
60%
9/15
11

Pačioje rungtynių pabaigoje lemiamą metimą pataikęs serbas nulėmė, jog Denverio „Nuggets“ (6-2) namuose 100:97 (18:24, 24:33, 23:27, 35:13) palaužtų Filadelfijos „76ers“ (5-3) klubą, kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, „Nuggets“ buvo triuškinami 65:84, tačiau viso ketvirčio metu stabiliai artėję šeimininkai pasiekė savo.

Iki mačo pabaigos likus daugiau nei 4 minutėms, „76ers“ po Joelio Embiido metimo dar pirmavo 92:83, tačiau kitoje atakoje Jokičius smeigė tritaškį bei inicijavo spurtą 13:5, po kurio, likus 37 sekundėms, „Nuggets“ atsiliko 96:97.

Kitoje atakoje Alas Horfordas prametė tritaškį ir tuomet išaušo Jokičiaus valanda. Serbas, besibaigiant rungtynių laikui griūdamas smeigė tolimą dvitaškį, ir, likus 1,2 sekundės išvedė Denverio ekipą į priekį – 98:97.

Lemiama Filadelfijos ekipos ataka subyrėjo į šipulius, mat Embiidui buvo užfiksuota pražanga, o Willas Bartonas kitoje aikštelės pusėje realizavo baudas ir įtvirtino „Nuggets“ pergalę.

Iš viso Jokičius pelnė 26 taškus (8/13 dvit., 2/9 trit., 4/5 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei kartą suklydo.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (8/13 dvit., 2/9 trit., 10 atk. kam.), Jamalas Murray 22 (9/15 dvit., 11 rez. perd.), Willas Bartonas 20 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Paulas Millsapas 15 (1/7 dvit., 8 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 19 (4/13 dvit., 15 atk. kam., 8 kld.), Tobias Harrisas (6/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Raulis Neto (6 rez. perd.) po 13, Kyle‘as O‘Quinnas 11.