Šiąnakt NBA arenas drebino asmeniniai karjeros rekordai, o ne išimtis buvo ir D‘Angelo Russellas.

31
7
58%
15/26

„Golden State Warriors“ naujokas pelnė 52 taškus, bet jo vedama „Warriors“ (2-7) svečiuose per pratęsimą 119:125 (31:29, 30:31, 25:20, 24:30, 9:15) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (5-3) krepšininkams.

Russellas realizavo 12 dvitaškių iš 20, 7 tritaškius iš 17, 7 baudas iš 8 bei pridėjo 9 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 3 klaidas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 29,8 sekundės, Russellas pataikė dvitaškį ir padidino „Warriors“ pranašumą iki 4 taškų (110:106). Karlas-Anthony Townsas atsakė dviem taikliais baudų metimais, o likus 14,4 sekundės, Ericas Paschallis prarado kamuolį.

„Timberwolves“ paskutinį metimą patikėjo Andrew Wigginsui, kuris, likus 5,6 sekundės, atliko sėkmingą reidą krepšio link bei išlygino rezultatą – 110:110. Russellas bandė išplėšti pergalę bei spėjo išmesti metimą, tačiau šis tikslo nepasiekė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Jo metu ir vėl vyko įnirtinga kova. Likus 43,5 sekundės, Russellas smeigė tritaškį bei priartino „Warriors“ per 1 tašką – 119:120. Vis tik lygiai po 20-ies sekundžių tuo pačiu atsakė ir Wigginsas, o vos po Steve‘o Kerro minutės pertraukėlės Glennas Robinsonas prarado kamuolį.

Robertas Covingtonas stojo prie baudų metimų linijos bei, realizavęs abi baudas, įtvirtino Minesotos klubo pergalę.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 40 (15/26 dvit., 2/7 trit., 4/8 baudos), Karlas-Anthony Townsas 20 (14 atk. kam.), Robertas Covingtonas 17 (2/10 trit., 11 atk. kam.), Jake‘as Laymanas ir Joshas Okogie po 14.

„Warriors“: D‘Angelo Russellas 52 (12/20 dvit., 7/17 trit., 9 atk. kam.), Alecas Burksas 18 (9 atk. kam.), Ericas Paschallis 12 (3/9 dvit.).