Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ (3-6) pirmojo „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono rato nepavyko užbaigti pergale.

22
31
3
67%
2/3

Gedimino Petrausko auklėtiniai pademonstravo charakterį, tačiau per pratęsimą 108:112 (22:27, 19:19, 26:28, 26:19, 15:19) krito Utenoje prieš vietos „Juventus“ (3-5).

Aštuoniese rungtyniavę pasvaliečiai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo dviženklį deficitą (64:74), tačiau Dominyko Domarko, Johno Gillono ir Trevoro Thompsono pastangomis laimėjo atkarpą 9:1 ir atsidūrė per metimą nuo varžovų – 73:75.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis aikštėje vyko tikra drama – Arvydas Šikšnius dviem tritaškiais paeiliui išlygino rezultatą (87:87), tačiau prieš paskutinę „Pieno žvaigždžių“ ataką Žygimantas Skučas baudų metimais padidino šeimininkų persvarą iki trijų taškų (93:90), kurią lemiamu metimu nubraukė Laimonas Kisielius – 93:93.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo Žydrūno Urbono auklėtiniai (103:101), o lemiamas šeimininkų spurtas įvyko mačo pabaigoje, kai keturis taškus pelnė Gytis Radzevičius, du pridėjo Norbertas Giga ir „Juventus“ tapo nebepavejami – 109:101.

Nugalėtojus į priekį vedė 22 taškus (6/7 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) įmetęs Radzevičius. Gynėjas per 36 minutes išprovokavo 5 varžovų pražangas, perėmė 3 kamuolius, surinko 31 efektyvumo balą ir buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

Pasvaliečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškus (6/10 dvit., 2/9 trit., 4/4 baud.) pelnęs Gillonas. Amerikietis per 37 minutes taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 24 naudingumo balus.

„Juventus“: Gytis Radzevičius (6/7 dvit., 31 naud. bal.) ir Marius Runkauskas (6/11 trit.) po 22, Norbertas Giga 20 (6/6 dvit., 8/8 baud., 28 naud. bal.), Darius Tarvydas 14, Bryantas Crawfordas 12, Žygimantas Skučas 11.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 22 (6/10 dvit., 12 rez. perd., 24 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 20 (5/10 trit.), Paulius Petrilevičius 18 (7/9 dvit., 23 naud. bal.), Miha Lapornikas 17 (4/5 trit.), Laimonas Kisielius 13.