Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Įsibėgėjantys Klaipėdos „Neptūno“ (5-4) krepšininkai „Betsafe–LKL“ rungtynėse greitai išbarstė susikrautą dviženklį pranašumą, tačiau po pertraukos dar kartą pabėgo ir antrą kartą Panevėžio „Lietkabelio“ (4-3) arti nebeprisileido – mačą prieš lentelės kaimynus klaipėdiečiai laimėjo 78:74 (24:12, 16:26, 22:16, 16:20).

14
21
100%
5/5
2

Tai buvo trečioji uostamiečio komandos pergalė Lietuvos čempionate paeiliui bei penktoji iš eilės visuose turnyruose.

Nuo pat dvikovos pradžios užtikrintai atrodę šeimininkai anksti pabėgo 10:0, tačiau po Nenado Čanako paprašytos minutės pertraukėlės Panevėžio komanda priartėjo. Tačiau tik laikinai – antroje kėlinio pusėje šeimininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir jau turėjo dviženklę persvarą (24:12).

Antrajame kėlinyje panevėžiečiai padidino spaudimą ir gana greitai sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, bet ir išsiveržti į priekį (38:35).

„Neptūnas“ po tokio smūgio sparčiai atsigavo ir dar iki pertraukos susigrąžino pranašumą, kurį dar labiau įtvirtino antroje rungtynių pusėje, kai trečiajame kėlinyje atitolo 55:44.

Per likusį laiką panevėžiečiai kelis kartus bandė priartėti, tačiau šeimininkai vis rasdavo atsakymą į kiekvieną „Lietkabelio“ šturmą ir dvikovos pabaigoje galėjo džiaugtis pratęsta laimėjimų serija.

Su „Lietkabelio“ marškinėliais šiame sezone pirmą kartą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pasirodė praėjusį savaitgalį komandą papildęs Paulius Valinskas, tiesa, jam pirmasis mačas nesusiklostė – gynėjas pelnė 7 taškus, tačiau surinko -2 naudingumo balus.

Panevėžiečiams iškovoti pergalės nepadėjo net ir laimėta kova po krepšiu. Nenado Čanako komanda atkovojo 37 kamuolius, šeimininkai, savo ruožtu, 29.

„Neptūnas“: Tadas Sedekerskis 14 (5 atk. kam.), Matas Jogėla 12, Žygimantas Janavičius 11 (6 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 10.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 16 (9 atk. kam.), Tomas Dimša 15, Vytenis Lipkevičius 13.

Trenerių komentarai po rungtynių:

Atrinkti (0) Visi (6)
sedekerskis galetu pakeist zalgiryje ulanova kita sezona. tikrai niekuo nenusileidzia, aukstesnis, geru duomenu, be to jaunas ir dar galintis patobulet
2019-11-09
-6
Aha
Viskas butu OK, tik beda ta, kad Sedekerskis baskams priklauso iki 2021 ar 2022, tiksliai nezinau.
2019-11-09
+6
Džiugu už Sedekerskį.Jau daug daugiau pats ėmėsi iniciatyvos,gynyboje gerai žaidė.Po truputį įsivažiuoja.Netrūko net Dorsey,be kurio atrodo Neptūnas rimtai geriau žaidžia.Lietkabeliui aiškiai trūksta įžaidėjo.Valinskas jau daugiau taškų įmetė,bet komandos valdymas ne koks.Reikia pastiprinimo PG pozicijoje ir kuo greičiau.
2019-11-09
+8
Ziniuonis
Na labai žemas lygis krepšinio atžvilgiu iš abiejų pusių.lietkabelis turi daug potencialo, turi ir žaidėjų, bet kažkaip nesiriša žaidimas. Panašu, jog nemoka treneris išnaudot visų žaidėjų. Kitas dalykas - P. Valinskas. Nesuprasi kas per žvaigždė ten, metimai neaiškus, apzaisdavo ir Jogela laisvai ji. Sakiciui irgi per daug būdavo leidžiama, na didelė betvarkė Lietkabelio stovykloje. Na Neptūnas buvo truputį geriau paruoštas ir išnaudoja geriau savo stipriąsias pusės. P. S. kas pakvietė Stepą atlikt rungtynių analizė? Kažkoks girtas atrodė.