Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2-7) NBA čempionate namie 122:138 (34:31, 28:37, 29:36, 31:34) krito prieš Dalaso „Mavericks“ (6-3).

24
38
8
14

Valančiūnas per 23 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvit., 0/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, suklydo vieną sykį ir dukart prasižengė.

Lietuviui būnant aikštėje „Grizzlies“ oponentai pelnė 24 taškais daugiau, o tai buvo blogiausias rezultatas ekipoje.

Nugalėtojų ekipoje Luka Dončičius žaidė tik tris kėlinius, per kuriuos spėjo įmesti 24 taškus (7/10 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudos), atkovoti 14 kamuolių ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus. Po trijų kėlinių, kai treneris Rickas Carlisle’as slovėną pasodino ant suolo, Dalaso klubas buvo priekyje 104:91.

Kristaps Porzingis nežaidė dėl problemų su keliu, o dėl to pirmąjį mačą šį sezoną starto penkete pradėjo Bobanas Marjanovičius. Serbas įmetė 9 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Grizzlies“ vertėsi be savo rezultatyviausio krepšininko Ja Moranto, kuriam suteikta poilsio. Jis šį sezoną vidutiniškai renka po 18,9 taško.

Geriausias savo rungtynes NBA sužaidė 24-erių 196 cm ūgio serbas Marko Guduričius, kuris per 28 minutes įmetė 14 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 23 (8/11 dvit.), Jae Crowderis 18, Tyusas Jonesas (8 rez. perd.) ir Marko Guduričius po 14, Kyle’as Andersonas 12, De’Anthony Meltonas 11, Jonas Valančiūnas 10 (0/4 trit.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (14 atk. kam., 8 rez. perd.), Timas Hardaway 20 (5/9 trit.), Justinas Jacksonas 17, Sethas Curry 16, Jalenas Brunsonas 13.