Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingai puolime žaidęs Jamesas Hardenas buvo arti trigubo dublio, o Hjustono „Rockets“ (6-3) svečiuose 117:94 (20:27, 30:22, 36:18, 31:27) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (3-7) krepšininkus.

42
39
47%
9/19
9

Pirmajame kėlinyje Hardenas pataikė 1 tritaškį iš 5, o per likusią mačo dalį – 8 iš 14.

Iš viso jis pelnė 42 taškus (3/8 dvit., 9/19 trit., 9/11 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir šešis kartus suklydo.

30-metis 196 cm ūgio gynėjas šį sezoną vidutiniškai pelno po 37,1 taško ir su šiuo skaičiumi yra NBA lyderis. Antroje vietoje su 33,3 taško vidurkiu yra Damianas Lillardas.

Russellas Westbrookas pridėjo 27 taškus, o Clintas Capela ne tik įmetė 16 taškų, bet ir sugriebė 20 kamuolių. „Rockets“ laimėjo trečiąsias rungtynes iš eilės.

„Rockets“ po dviejų kėlinių pirmavo tik vienu tašku (50:49), tačiau po ilgosios pertraukos šovė į priekį 30:9 ir pabėgo 80:59.

„Bulls“: Thaddeusas Youngas, Wendellis Carteris (16 atk. kam.), Lauri Markkanenas (0/5 trit.) ir Chandleris Hutchisonas po 13, Zachas LaVine’as 11 (5/17 metimai).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 42 (9/19 trit., 10 atk. kam., 9 rez. perd.), Russellas Westbrookas 26, Clintas Capela 16 (20 atk. kam.), Danuelis House’as 11, Ericas Gordonas 9.