Nuotr.: Reuters – Scanpix
Nuotr. Reuters – Scanpix

NBA vicečempionė „Golden State Warriors“ (2-8) NBA čempionate patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Šįkart Steve’o Kerro kariauna išvykoje 108:114 (27:36, 16:24, 41:24, 24:30) nusileido Oklahomos „Thunder“ (4-5).

13
22
8
2

D’Angelo Russellas trečiajame kėlinyje pelnė 17 iš savo 30 taškų, o po jo tritaškio su sirena rezultatas prieš paskutines 12 minučių tapo lygus 84:84.

„Warriors“ pirmavo 88:86, tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 4:20 ir leido „Thunder“ atitrūkti 106:92.

Likus 17,7 sek. „Warriors“ priartėjo iki 108:112, tačiau tai buvo daugiausiai, ką jie nuveikė lemiamu metu.

Pralaimėjusiems Russellas per 34 minutes įmetė 30 taškų (6/11 dvit., 4/8 trit., 6/6 baudos), atkovojo 3 ir perėmė du kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

23-ejų 196 cm ūgio gynėjas šį sezoną vidutiniškai renka po 25,3 taško, o tai jo karjeroje kol kas yra geriausias rezultatas.

„Thunder“: Danilo Gallinari 21 (4/6 trit.), Chrisas Paulas (9 rez. perd.) ir Dennisas Schroderis (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 16, Stevenas Adamsas 13 (8 atk. kam.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 12.

„Warriors“: D’Angelo Russellas 30 (10/19 metimai, 7 rez. perd.), Alecas Burksas 23, Glennas Robinsonas 18, Willie Cauley-Steinas ir Marquese’as Chrissas po 10.