Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Mačo pabaigoje prisižaidę Milvokio „Bucks“ (7-3) per plauką nepralaimėjo laimėtų rungtynių.

35
38
78%
7/9
16

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 121:119 (21:24, 29:32, 37:24, 34:39) palaužė Oklahomos „Thunder“ (4-6) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms, Giannis Antetokounmpo įkrovė iš viršaus ir atrodė, jog viskas baigta – „Bucks“ pirmavo 112:101. Vis Dennisas Schroderis manė kitaip.

Vokietis vienas pats surinko 8 taškus paeiliui, Chrisas Paulas pridėjo metimą viena ranka, o Danilo Gallinari smeigė tolimą šūvį ir, likus 33 sekundėms, rezultatas tapo lygus – 114:114.

„Bucks“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios derinys buvo išpildytas idealiai. Niekieno neprižiūrimas Brookas Lopezas pataikė iš toli ir vėl išvedė svečius į priekį (117:114). Po „Thunder“ minutės pertraukėlės Gallinari tritaškis tikslo nepasiekė ir svečiai savo pergalę įtvirtino taikliais baudų metimais.

Nugalėtojų gretose dar vieną dominuojantį pasirodymą surengė Antetokounmpo, kuris pelnė 35 taškus (11/16 dvit., 2/3 trit., 7/9 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau 7 kartus suklydo.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 25 (6/7 dvit., 3/5 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 22 (5/13 dvit., 4/6 trit.), Chrisas Paulas 17 (3/5 trit.), Danilo Gallinari (2/7 dvit., 2/10 trit.) ir Nerlensas Noelis (6/9 dvit.) po 14, Mike‘as Muscala 12 (4/9 trit.), Hamidou Diallo 10 (5/6 dvit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (11/16 dvit., 16 atk. kam., 7 kld.), Ericas Bledsoe 25 (6/9 dvit., 3/6 trit., 9 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (3/7 trit.), Sterlingas Brownas 12, Khrisas Middletonas 10 (4/5 dvit.).