Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix

Fantastišką pasirodymą VTB Vieningoje lygoje surengė Permės „Parma“ (1-5) komandą paskui save tempęs Adas Juškevičius. Snaiperis sumetė net 37 taškus ir užfiksavo karjeros rekordą, tačiau jo vedamai „Parma“ ekipai sensacijos sukurti nepavyko.

Lemiamu metu Aleksejus Švedas susmeigė du tritaškius ir išgelbėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (7-0) 103:100 (25:29, 25:19, 25:20, 28:32) nuo pirmojo pralaimėjimo prieš „Parma“, kuriai vadovauja Kazys Maksvytis, o jai taip pat dar atstovauja Eigirdas Žukauskas.

Juškevičius pašėlo ketvirtajame ketvirtyje, per kurį pelnė net 19 iš 32 „Parma“ taškų. Paskutinieji vienuolika Permės klubo taškų buvo pelnyti būtent lietuvio.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, kaunietis įsmeigė tritaškį su pražanga ir „Parma“ buvo priekyje 96:93.

Kitoje atakoje Juškevičius prametė iš toli, Maksimas Grigorjevas suklydo, o per šią atkarpą Švedas pataikė dukart iš tritaškio zonos ir Kurtinaičio kariauna vėl buvo priekyje 99:96.

Po Maksvyčio paprašytos minutės pertraukėlės Grigorjevas suklydo prasižengdamas puolime, Stefanas Jovičius iš pradžių pataikė dvitaškį, paskui pridėjo dvi taiklias baudas ir garantavo septintąją „Chimki“ pergalę iš tiek pat galimų – 103:100.

„Parma“ klubui tai buvo penktasis pralaimėjimas per šešis mačus.

Juškevičius per 31 minutę realizavo 7 iš 8 dvitaškių, 5 iš 11 tritaškių, 8 iš 8 baudų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 36 balų naudingumą.

Žukauskas rungtyniavo 24 minutes, įmetė 12 taškų (4/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 5 kamuolius, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Švedas „Chimki“ ekipai sugeneravo 24 taškus (1/7 dvitaškiai, 6/13 tritaškiai, 4/4 baudos), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus kamuolius ir 28 naudingumo balus.

„Parma“ iš toli pataikė 15 metimų iš 37 (40 proc. taiklumas), tuo metu „Chimki“ nuo šios atžymos realizavo 14 metimų iš 29 (48 proc.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (6/13 trit., 12 rez. perd.), Jonas Jerebko 16 (10 atk. kam.), Jeremy Evansas 13 (7 atk. kam.).

„Parma“: Adas Juškevičius 37 (5/11 trit., 7 rez. perd.), Maksimas Grigorjevas 19 (5/9 trit.), Eigirdas Žukauskas 12.

Atrinkti (0) Visi (11)
Paulius
Saunuolis Adai visuomet man patiko Tavo zaidimas linkiu visokeriopos sekmes Tau. Idomu kaip Adomaitis reaguoja pasielges tikrai sudinai.