Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Mindaugo Kupšo atstovaujamas Jeruzalės „Hapoel“ (4-1) klubas FIBA Čempionų lygoje patyrė pirmąją nesėkmę.

22
22
86%
6/7
100%
4/4

Lietuvio ekipa išvykoje 75:81 (17:21, 17:13, 23:24, 18:23) nusileido vieniems iš B grupės autsaiderių – Po Ortezo „Elan Bearnais“ (2-3) krepšininkams.

Kupšas per 9 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 sykius suklydo ir kartą prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Likus minutei ir 4 sekundėms Isaiah Cousinsas pataikė metimą iš po krepšio ir „Hapoel“ prisivijo varžovus – Jeruzalės ekipa atsiliko 3 taškais (75:78).

Visgi likus 22 sekundėms Petras Cornelie pataikė vieną iš dviejų baudų, o po 5 sekundžių Tyrusas McGee pataikė dar du baudų metimus, taip užtvirtindamas pergalę.

Kupšo varžovų gretose įspūdingai debiutavo buvęs žalgirietis Justinas Dentmonas, kuris per 20 minučių surinko 22 taškus (6/7 dvit., 2/6 trit.), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 24 naudingumo balus.

„Elan Bearnais“: Justinas Dentmonas 22, Petras Cornelie 12 (4/4 dvit., 7 atk. kam.), Cheikhas Mbodjis 11, Travisas Leslie 9.

„Hapoel“: J‘Covanas Brownas 15 (3/9 trit.), Idanas Zalmansonas 12 (6/6 dvit.), Suleimanas Braimohas 11, ..., Tamiras Blattas 5 (6 rez. perd.).