Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Domantas Sabonis ir toliau yra sunkiai sustabdomas po krepšiais Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA), o šį kartą tai savo kailiu pajuto buvęs lietuvio klubas Oklahomos „Thunder“ (4-7).

23
25
2
100%
2/2

Sabonio vedama Indianos „Pacers“ (7-4) savo aikštėje 111:85 (31:25, 31:17, 34:20, 25:23) sutriuškino svečius iš Oklahomos ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

29 minutes aikštėje praleidęs lietuvis surinko penktąjį dvigubą dublį paeiliui – 18 taškų (9/19 dvit.) ir 16 atkovotų kamuolių. Sabonis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo bei sykį blokavo varžovo metimą.

Šeimininkai jau pirmoje rungtynių pusėje atitrūko į priekį (52:37), o po pertraukos surengė spurtą 15:2 ir pradėjo triuškinti savo varžovus – 84:58.

Paskutinės 12 minučių tapo formalumu, o vienu metu „Pacers“ persvara viršijo 30 taškų ribą (99:68).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T.J. Warrenas per 31 minutę įmetė 23 taškus (9/12 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose su 14 pelnytų taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.) išsiskyrė Danilo Gallinari. Italas per 24 minutes dar spėjo atkovoti 4 kamuolius.

Sunkiai sezoną pradėjusi „Pacers“ per pastarąsias aštuonerias rungtynes laimėjo septynis kartus. Tuo metu „Thunder“ šį sezoną per keturis išvykos mačus nepatyrė pergalės džiaugsmo.

„Pacers“: T.J. Warrenas 23 (9/12 dvit.), Malcolmas Brogdonas 20, Domantas Sabonis 18 (9/19 dvit., 16 atk. kam.), Aaronas Holiday 17.

„Thunder“: Danilo Gallinari 14, Deonte Burtonas 13, Shai Gilgeousas-Alexanderis 11, Stevenas Adamsas 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
Jokio gailesčio iš Domanto savo buvusiam klubui.Toliau siautėja,metimų išmetė tiek,kiek lygos žvaigždės.Pati komanda ir be dviejų traumuotų lyderių žaidžia puikiai ir skina pergales.Kol kas viskas gerai.