Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (8-2) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Finikse turėjo nemažai vargo, tačiau idealiai sužaidė dvikovos pabaigą ir grįžo į pergalių kelią.

24
32
83%
5/6
12

Franko Vogelio auklėtiniai išvykoje 123:115 (26:29, 34:29, 35:34, 28:23) įveikė Finikso „Suns“ (6-4).

Likus pusketvirtos minutės iki mačo pabaigos, Devinas Bookeris išvedė šeimininkus į priekį (113:111), tačiau tuomet darbo ėmėsi LeBronas Jamesas ir Kyle'as Kuzma.

„Karalius“ iš pradžių smeigė tolimą metimą ir persvėrė rezultatą (114:113), o vėliau Kuzma pridėjo dar du tritaškius, kurie įtvirtino svečių pergalę – 120:113.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Anthony Davisas per 38 minutes pelnė 24 taškus (8/15 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu rungtynių pabaigoje komandą į priekį vedę LeBronas ir Kuzma, atitinkamai pelnė 19 (7/14 dvit., 1/4 trit., 2/7 baud.) ir 23 taškus (6/10 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.). 34-erių Jamesas taip pat per 37 minutes atkovojo 7 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ricky Rubio dvigubas dublis – 21 taškas (5/11 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.) ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Taip pat 21 tašką (9/16 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.) „Suns“ pelnė Bookeris, kuris dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Aaronas Baynesas pridėjo 20 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud.) ir 6 atkovotus kamuolius.

Po šios pergalės „Lakers“ įsitvirtino 1-oje Vakarų konferencijos vietoje, o sezono starte stebinantis Finikso klubas žengia 6-tas.

„Suns“: Ricky Rubio (10 rez. perd.) ir Devinas Bookeris (9/16 dvit., 9 rez. perd.) po 21, Aaronas Baynesas 20 (4/6 trit.), Dario Šaričius 18 (4/6 trit.), Frankas Kaminsky 16 (9 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 11.

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (8/15 dvit., 12 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 23, LeBronas Jamesas 19 (2/7 baud., 11 rez. perd.), Danny Greenas 14, Dwightas Howardas 12 (9 atk. kam.), JaVale'as McGee 11.