Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Trae Youngas sužaidė antras rezultatyviausias rungtynes per savo karjerą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA), o gynėjo vedama Atlantos „Hawks“ (4-6) išvykoje įveikė vienus iš Vakarų konferencijos favoritų.

42
40
62%
8/13
73%
8/11

Lloydo Pierce'o auklėtiniai Denveryje 125:121 (25:34, 38:20, 35:35, 27:32) palaužė vietos „Nuggets“ (7-3).

Fenomenaliai rungtyniavęs Youngas per 41 minutę įmetė 42 taškus (5/8 dvit., 8/13 trit., 8/11 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei 6 suklydo. Karjeros rezultatyvumo rekordą gynėjas užfiksavo kovo mėnesį mače su Čikagos „Bulls“, kai įmetė 49 taškus.

Didžiąją laiko dalį varžovus besiviję „Nuggets“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (101:101), tačiau tuomet Youngas per trumpą atkarpą surinko 8 taškus, o svečiai spurtavo 13:5 ir vėl pabėgo į priekį (114:106).

Likus dviem minutėms iki mačo pabaigos, „Nuggets“ dar sykį priartėjo prie varžovų (112:116), tačiau Youngas vėl priminė apie save, įmetęs septynis baudos metimus paeiliui ir įtvirtinęs savo komandos pergalę (123:115).

Šeimininkams 20 taškų (6/11 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.) pelnė Nikola Jokičius, tačiau serbas pataikė tik 1 tritaškį iš 8 bandymų. Aukštaūgis taip pat per 31 minutę atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Willas Bartonas 21 (9 atk. kam.), Nikola Jokičius 20 (1/8 trit.), Paulas Millsapas 19, Jamalas Murray 18 (8 rez. perd.), Monte Morrisas 14, Garry Harrisas ir Jerami Grantas po 10.

„Hawks“: Trae Youngas 42 (8/13 trit., 8/11 baud., 11 rez. perd., 6 kld.), Jabari Parkeris 20 (9 atk. kam.), Alexas Lenas 17, De'Andre Hunteris 12, Kevinas Huerteris 11.

Atrinkti (0) Visi (3)
Ejo
savanaudziui si kart del yo ir laimejo :))
2019-11-13
-5
.
Jei ne Youngas, tai Atlanta butu visiska dugno komanda, as nesuvokiu kaip vienas Youngas sugeba sita komanda atvest i pergale kad ir pries nuggets Denveryje, ka jis daro yra fenomenalu ir tik nieko neismanatys durneliai galetu to nematyti ar kritikiuoti younga, nauja superzvaigze kylanti be klausimu kartu su Donciciumi.