Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Filadelfijos „76ers“ (7-3) buvo arti pirmojo pralaimėjimo šį sezoną namuose, tačiau juos išgelbėjo sėkminga dvikovos pabaiga.

27
35
60%
3/5
80%
4/5

Bretto Browno auklėtiniai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Filadelfijoje 98:97 (24:21, 30:27, 28:30, 16:19) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (4-6) ir namuose laimėjo ketvirtąjį kartą iš tiek pat galimų.

Tai buvo antroji „76ers“ pergalė paeiliui. Tuo metu „Cavs“ patyrė nesėkmę po dviejų laimėjimų iš eilės.

Likus pusketvirtos minutės, Collinas Sextonas padidino svečių pranašumą iki penkių taškų (97:92), tačiau Tobiasas Harrisas pelnė 4 taškus paeiliui ir sumažino šeimininkų deficitą iki minimumo – 96:97.

Abiem komandoms paskutinėmis minutėmis sunkiai sekėsi rasti kelius prie varžovų krepšio, o lemiamus taškus rungtynėse pelnė Joelis Embiidas, kuris, likus 13 sekundžių iki dvikovos pabaigos, dėjimu išvedė į priekį „76ers“ – 98:97.

Svečiai iš Klivlando galėjo išsigelbėti, tačiau Kevino Love'o tritaškis paskutinėmis sekundėmis tikslo nepasiekė.

„Manau, kad mūsų gynyba buvo tikrai gera, tačiau nepataikėme savo metimų“, – po dvikovos sakė rungtynių herojumi tapęs Embiidas.

Aukštaūgis aikštėje praleido 35 minutes ir surinko galingą dvigubą dublį – 27 taškai (7/15 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.) ir atkovojo 16 kamuolių.

„76ers“: Joelis Embiidas 27 (7/15 dvit., 16 atk. kam.), Joshas Richardsonas 17 (1/8 trit.), Benas Simmonsas 15, Furkanas Korkmazas 10.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as (8/9 baud., 8 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 20, Collinas Sextonas 18, Tristanas Thompsonas 17 (12 atk. kam.).