Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis

Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (4-1) FIBA Čempionų taurėje iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Fotogalerija

Lietuvio ekipa trečiadienio vakarą namuose 74:66 (28:19, 14:14, 16:17, 16:16) įveikė Burgoso „CB Miraflores“ (2-3) komandą.

Mačiulis per 25 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau du sykius suklydo ir tris kartus prasižengė, taip surinkdamas 7 naudingumo balus.

Likus 4 minutėms ir 9 sekundėms Nikos Gkikas prasiveržė, pataikė dvitaškį ir pelnė du taškus, taip išlygindamas rezultatą – 62:62.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei ir 23 sekundėms Keithas Langfordas sviedė tolimą metimą ir padidino AEK atotrūkį iki 4 taškų – 70:66.

Vėliau Howardas Sant-Roosas dėjo į krepšį, o Gkikas rungtynes uždarė taikliu dvitaškiu – AEK triumfavo 8 taškų persvara.

AEK: Keithas Langfordas 30 (6/9 dvit., 5/9 trit., 32 naud. bal.), Howardas Sant-Roosas 12 (8 atk. kam.), ..., Marcusas Slaughteris 5 (6 atk. kam.).

„CB Miraflores“: Bruno Fitipaldo 12, Ferranas Bassas (3/5 dvit.) ir Thaddusas McFaddenas po 11, Goranas Huskičius 10 (8 atk. kam., 20 naud. bal.).