Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šiandien pergalę namuose šventęs Vilniaus „Rytas“ (3-4) pagalbos iš Belgrado „Partizan“ (5-2) nesulaukė.

26
29
100%
4/4
67%
8/12

Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose 72:82 (10:18, 21:24, 23:21, 18:19) nusileido Bursos „Tofaš“ (4-3) ekipai.

Ketvirtojame kėlinyje Sammy Mejia pataikė iš toli, kitoje atakoje realizavo dvitaškį, o dar du taškus pridėjo Muhsinas Yasaras ir, likus kiek daugiau nei 4 minutėms, Turkijos ekipa įtvirtino savo pergalę – 76:60.

„Tofaš“ į pergalę vedęs Mejia pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

Vilniečiai pirmąjį susitikimą „Tofaš“ ekipai pralaimėjo 81:91, taigi norint įgyti pranašumą tarpusavio rungtynėse teks laimėti 11-os arba didesne taškų persvara. „Rytas“ su „Tofaš“ žais gruodžio 10-ąją Vilniuje.

„Tofaš“: Sammy Mejia 26 (8/12 dvit.), Mattas Lojeski 15 (3/6 dvit.), Tarikas Phillipas 14, Devinas Williamsas 12 (5/10 dvit., 9 atk. kam.).

„Partizan“: Nemanja Gordičius 15 (3/9 dvit., 2/5 trit.), Stefanas Birčevičius 11 (1/5 trit.), Marcusas Paige‘as 9.

Atrinkti (0) Visi (4)
Tofas kaip reikiant atsigavo.O startas grupėje nieko gero nežadėjo.Kitą savaitę tas pats Partizan bus piktas,norės reabilituotis po dviejų pralaimėjimų.Rytui Belgrade tikrai pragaras laukia.Bet lemiamos rungtynės su turkais bus,kas be ko.