SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono rungtynėse penktadienį Rygos „Barons/LMT“komanda su dviem lietuviais svečiuose 83:69 (21:18, 16:9, 28:17, 18:25) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipą.

Giedrius Gustas per 32 minutes pelnė 14 taškų (3/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų) ir buvo vienas iš rezultatyviausių žaidėjų nugalėtojų gretose. Jis dar atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dainius Adomaitis per 24 aikštėje praleistas minutes įmetė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 0/1 naudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

Rygos komandoje taip pat 14 taškų surinko buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Joao Paolo Batista. Brazilas dar atkovojo 7 kamuolius.

Talino ekipoje 17 taškų pelnė Mateo Kedžo.

„Barons/LMT“ (10 pergalių/7 pralaimėjimai) dalijasi 4-5 vietas su „Šiauliais“. „Kalev/Cramo“ (5/9) tarp 10 komandų užima septintąją poziciją.